Prevx1 dediğin anti virüs zaten.
Sanırım vtotalda tarama yaptırdın orada gördün :lol:
Generic.Malware ın tam olarak içeriği hakkında bilgim yok ama birkaç defa rastladım , genelde backdoor un da bulundugu rarlarda çıkmıştı.Ama hep Prevx1 buluyor bunu , orası da ilginç.Yani zararlı da olabilir zararsız da.
Acaba knight için koxp indirdin de mi çıktı yoksa başka bir dosyadan mı ?

Malware riskli program spy kadar tehlikeli degildir viruste degildir ama ara sira reklam atar su bu ama pek SIK rastlanmaz bilgisayarlarda Prevx1 denen program normal bir dosyayi taratsanda virus uyrisi verir sirf reklam yapmak icin ikarus ve benzeri virus programlari virustotalda tum dosyalari virus gormektedir

Dark_Lord_ demiş ki:
Prevx1 dediğin anti virüs zaten.
Sanırım vtotalda tarama yaptırdın orada gördün :lol:
Generic.Malware ın tam olarak içeriği hakkında bilgim yok ama birkaç defa rastladım , genelde backdoor un da bulundugu rarlarda çıkmıştı.Ama hep Prevx1 buluyor bunu , orası da ilginç.Yani zararlı da olabilir zararsız da.
Acaba knight için koxp indirdin de mi çıktı yoksa başka bir dosyadan mı ?
Yok sitede bi dosya indirdim sildim ama.
Onu açınca açılmadı taratim dedim bu çıktı
Bi mod arkın konusunda o yüzden koydum

Oww o öle bi wirüs ki zamanı gelince pc nin ekranından halkadaki kızı çıkarıyo :mrgreen:

Punsier demiş ki:
Malware riskli program spy kadar tehlikeli degildir viruste degildir ama ara sira reklam atar su bu ama pek SIK rastlanmaz bilgisayarlarda Prevx1 denen program normal bir dosyayi taratsanda virus uyrisi verir sirf reklam yapmak icin ikarus ve benzeri virus programlari virustotalda tum dosyalari virus gormektedir
Evet Ikarus da öyle softmodda her seferinde bir tek Ikarus trojan görüyordu Razz

yani simdi ikarus un gördüğü virüsler in hepsi yokmu.?? :lolmuch: :lolmuch: Wink

Yukarı Alt