saat sabah 04.30 du saat akşam 21 saat te kasıldı :)

6 Ekimde Başlayan Farmımı 12 ekimde bitiricem hedef 500 veya 1 milyon k sp :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
yazdıklarımı okumadınız galiba ? 1 milyon k sp den bahsediyorum bu sadece 21 saat içerisinde kasılan sp

pre plus vs yalan :)
1x server'da alacağın pre plus senin exp oranını 1x daha fazla arttıracak
buda demek oluyor ki 1x+1x=2x
2 kat kolay kasıyorsun onuda geçtim diyelim burası private server dostum
bu ne demek 30x demek normal sroda parayı veripte 2x kasarken burda 15 katı fazlayla kasıyorsun.
Premium plus sanırım 5 saat'ti untmadıysam 5 saat boyunca sana 2x gelirken 5 saatin ardından 1x gelmeye devam ediyor. ki burası private dostum her zaman 30x

ps: hatan var 1 milyon K sp ne demek biliyormusun sen :mrgreen: 10 mlyon sp demek oluyor sanırm uykuluym yanlış olabilr :mrgreen:

Umarım ne demek istediğimi anlamıssındır kolay gelsin fazla kaptırmayın oyuna iyi forumlar.

Creepy demiş ki:
pre plus vs yalan :)
1x server'da alacağın pre plus senin exp oranını 1x daha fazla arttıracak
buda demek oluyor ki 1x+1x=2x
2 kat kolay kasıyorsun onuda geçtim diyelim burası private server dostum
bu ne demek 30x demek normal sroda parayı veripte 2x kasarken burda 15 katı fazlayla kasıyorsun.
Premium plus sanırım 5 saat'ti untmadıysam 5 saat boyunca sana 2x gelirken 5 saatin ardından 1x gelmeye devam ediyor. ki burası private dostum her zaman 30x

ps: hatan var 1 milyon K sp ne demek biliyormusun sen :mrgreen: 10 mlyon sp demek oluyor sanırm uykuluym yanlış olabilr :mrgreen:

Umarım ne demek istediğimi anlamıssındır kolay gelsin fazla kaptırmayın oyuna iyi forumlar.
Peki Party yaratıkları?

PS: Sp farmın olmassa olmazıdır kendileri ^^

Arkadaşım Private Server bölümüne ss koymuşum sn pt canavarından bahsediyorsun Sw ye pt monster geldide bizim mi haberimis yok :)

bunlara gerek yok arkadaşlar arkadaşımızı sadece tebrik edelim kendisi kullanacak çünkü spyi ^^

Music<3 Teşekkür ederim + Burası Sunworld ya bu arada yeri değil biliyorum ama bnm arkadaştan kendimi kasmak için aldığım Leq0LaS SS Lerde de var pt de felan 8 ekim de oyuna giriyorum cara start diyorum oyundan atıyo bug damı kaldı yoksa ya yada başka bir sorun mu var ?

Yukarı Alt