Takımı
Besiktas
Sistemin O Kadarda Kötü Değil.Ekran Kartın ATI olsaydı Hiçbir Problem Yaşamadan Oynardın.Nvidia Biraz Kasabilir Ama Bunada Şükret :wink1:

nervausssssssss demiş ki:
ImmorTaLGoD demiş ki:
Acayip Bir Siteyse Bu Sitede Dolaşmayabilirsin..
Hemde 1000Lerce Üye Acayip Bulmuyor ve Sadece Sen Acayip Buluyorsan Sorunu Kendinde Ara :think:
bende bir sorun yok fiziki olarakta beyin olarakta evet buda benim kararım mod la konuşmak suç sanırım sürekli aşalama hiç bir userin fikri önemli değil sizin için ne uyarıdır ne ilgilidir ne oldu usubunla takıl pehh bişey demiyorum. sorun değil ban yemişim canınız sağ olsun banı atıcak yeterki siz olun :wink1:
Modla konusmak suc degil modla ya da managerla konusabilirsin ama bu forumda bazı terbiye sınırları var bunlara uyduktan sonra istedigin gibi konusursun kimse burada ayrı tutulmaz ama managerların yeri ayrıdır biraz daha dikkatli olmalıydın :thumbsup:

Arkadaşlar daha fazla yorum yapmaya gerek yok.
Bilgisayar bilgi ve kullanım meselesi.
Aynı özellikteki bir pc de 2 char açan adam,diğer pc de bir char bile zor açabilir.

Çok rahat açarsın ,
Bnm Sistemim 2,66 celeron D
3GB ram
Nvidia fx5200 125mb( senin ekran kartındanda düşük)

5 char full online durumda + nette geziom , msn full açık+winamp + ara sıra nfs 'ye giriyorum

Sadece Kalabalık yerlerde oyunun hızı azalır kesinlikler kazmaz .. slayt gibi olur oda çok nadir

Aynı sistem 1 sene önce bende vardı.Lagdan ziyade sistem kasması cok yasiyordum ki özellikle kalabalık yerlerde.Yeni sisteme geçtim ?????? hatası hiç vermio şükür.O sistemde cok alıyordum

şuanda banım acıldı ama polamiğe giremiyeceğim anında ban yiyorum çünkü eskisi gibi devam edelim kapansın konu en iyisi yoksa çok banned atıcaklar bana :)

KB24 demiş ki:
nervausssssssss demiş ki:
ImmorTaLGoD demiş ki:
Acayip Bir Siteyse Bu Sitede Dolaşmayabilirsin..
Hemde 1000Lerce Üye Acayip Bulmuyor ve Sadece Sen Acayip Buluyorsan Sorunu Kendinde Ara :think:
bende bir sorun yok fiziki olarakta beyin olarakta evet buda benim kararım mod la konuşmak suç sanırım sürekli aşalama hiç bir userin fikri önemli değil sizin için ne uyarıdır ne ilgilidir ne oldu usubunla takıl pehh bişey demiyorum. sorun değil ban yemişim canınız sağ olsun banı atıcak yeterki siz olun :wink1:
Modla konusmak suc degil modla ya da managerla konusabilirsin ama bu forumda bazı terbiye sınırları var bunlara uyduktan sonra istedigin gibi konusursun kimse burada ayrı tutulmaz ama managerların yeri ayrıdır biraz daha dikkatli olmalıydın :thumbsup:

Hotanda zorlanabilirsin, diğer yerlerde zorlanacağını sanmıyorum.

2 Char açabilmen lazım.

CHaKaLL

Öğretiyorum
Aynı sistem ile ben 5-6 cilentles 1 tanede normal cilent açabiliyorum.cilentless açmadığım zaman da 2 normal cilent rahat açılabiliyor.
Ps: Pc nin gereken küçük ayarları yapılırsa bu özellikle 2 çar rahat açıyor.

Yukarı Alt