Bir HP COMPAQ 610 kullanıcısıyım. Bilgisayarımdan oyun dışında memnunum ama oyunlarda beni çileden çıkartıyor.

İşlemci türü: Intel® Core™2 Duo İşlemci T5870 • 2,00 GHz, 2 MB L2 önbellek, 800 MHz FSB
Yüklü işletim sistemi: Orijinal Windows® 7 Professional 32-bit
Dahili sürücüler: 320 GB 7200 rpm
Optik sürücüler: SATA DVD+/-RW SuperMulti DL LightScribe Sürücü
Standart bellek: 1 x 2048 MB DDR2
Bellek yuvaları: Çift kanallı belleği destekleyen 2 SODIMM yuvası
Bellek yükseltme: En fazla 4096 MB'ye kadar yükseltilebilir
Yonga kümesi: Mobile™ Intel® GME965
Grafik alt sistemi ad:ı Mobile™ Intel® Graphics Media Accelerator X3100
Grafik alt sistemi ekran kartı belleği: En çok 384 MB paylaşılan sistem belleği
Görüntü çözünürlüklerinin açıklaması: 15,6 inç LED HD 16:9 geniş ekran BrightView (1366 x 768 çözünürlük)

Call of Duty 4 - Call of Duty 6 - Prototype - Burnout Paradise gibi oyunları çalıştırıyor ama akıcı olarak oynayamıyorum. Yaklaşık 150-250 arası bi bütçem var (malum karne hasılatı). Bu bütçenin tamamıyla 4gb kingston ram almayı düşünüyodum ama sonra araştırırken bu chipsete onboard olan dışında harici bir ekran kartı daha takıldığını duydum ve doğrumu değilmi bilmiyorum. Sizce bu sisteme ne yapabilirim oyun harici gayet memnunum ama oyunlarda akıcı olmadığı için keyif vermiyor.

- Resim Silinmiş.

Aynı chipsetle 3.7 performans veren notebooklar görmüştüm overclocksuzdu!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Teşekkürler ama ekran kartının modelini tam verebilirmisin. 2gb ram var ama bazı boardlar ekran kartı takmayı desteklemiyomuş. Benim boardım destekliyomu diye googledan aradım ama bulamadım mxm özelliği olması gerekiyomuş acaba benim boardımda bu varmı?

Yukarı Alt