yha herşey peş peşe geliyor ilk servera hackliyorlar:D Sora şifreler gidiyor tam şifreleri alıyoruz(VİP İçin diyorum:D) bu sefer serwer bakıma giriyor ecsrodada çok oldu Vip açıldığından beride çok oluyor işi artık arap saçına çevirdiler normal sroya dönüyoruz exp insanı kahrediyor yüzde kaç geliyo bilmiyorum ama Private den az geldiği kesinlik tek temennimiz:D en kısa sürede açılsın da geri döenelim çarlara:) Çarları bir silerlerse artık hediye bir şeyler vermeleri lazım ayıp olur yoksa:D

DeLYGLaVie demiş ki:
Silkroad Privatede normal silkroadın 10 katı exp 10 katı sp 10 katı daha fazla item artık ne diyim sana 80 lvl adama 00.05 exp geliyor artık düşün Oynamayalımda napalım ??? Bi kestiğin canavardan tam 3 sp geliyor tam 3

Ecsro ve Vip hakkında ufak bir bilgi exp oranı felan yani :D

server Rates

Exp Rate x10
SP Rate x10
Drop Rate x10
Max level 90
Max Skill Level 70

Arkadaşlar inş dedikleriniz doğrudur açılır ama bende bu işten korkmaya başladım ya emeklerimiz boşa çıkarsa diye ikisininde açılıp kapanacağına dail bi belge yok ondan iki tarafta yorum yapmasın

Mopneet

zubzeronun maili varmidir lo sizde varsa biri versin ahbap olak blki vip acc verir :mrgreen:

Doma$no

Oyun 3 günden beri acılmıyor ena z 10 tane konu açıldı bu ne ya rezalet yaa Moderatorler ilgilensin böyle konularla lütfen

Yukarı Alt