- Resim Silinmiş.

Evet arkadaşlar bu resim yüzünden intihar edenler varmış

BU RESİM YÜZÜNDEN KİMLER İNTİHAR EDER?

1) Şizofrenler
2) Çok Hassas Olanlar
3) Depresyonda olanlar

İNTİHAR ETMELERİNİN NEDENLERİ

1) Resme uzun süre bakarak birşeyler beklemeleri ve bozuk psikolojide oldukları için resmi farklı boyutlarda farklı biçimlerde görmeleri. (Tamamen rahatsızlıklarından dolayı)

2) Resme bakmayı bitirdikten sonra, yerde devamlı resimdeki kızı hayal etmeleri ve yanlarından önlerinden geçen herkesin yüzünü bu kızın yüzü gibi görmeleri.

3) İNTİHAR: Yine hastalıklarından dolayı kızla konuştuklarını sanmaları (biz o kişiyi görürken bize kendi kendine konuşuyormuş gibi geliyor) kızdan büyük ihtimal ölüm emri gibi halüsinasyonlar gördükleri tahmin edilmektedir.

Ayrıca yunan mitolojisine göre uzun süre gözlerine bakanı lanetliyormuş.o yüzden taş kesiliyorlarmış.bu yüzden bir müzede bunun kafası ters duruyormuş. (tersten bakınca etkilemiyormuş)
Bana saçma geldi :roll:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ahh bole bı kız yanımda olsa bırak ıntıharı neler olur ne olur Xd cocouklarımız olur:D

bu resmin olayını anladım ben.Çok gerçekçi.Birazda bulanıklık katmışlar.Gerçekçi olamasının bir yanı şudur:hangi açıdan bakarsanız bakın resimdeki size bakıyormuş gibi gelir.

ganigani demiş ki:
bu resmin olayını anladım ben.Çok gerçekçi.Birazda bulanıklık katmışlar.Gerçekçi olamasının bir yanı şudur:hangi açıdan bakarsanız bakın resimdeki size bakıyormuş gibi gelir.
her resimde var o hangi açıdan bakarsanız bakın resimdeki size bakıyormuş gibi gelir.[/ :mrgreen:

Bu kızın aynısından daha beyaz ve gözleri daha yeşil-mavi olan kız var kızı hergün görüyom ama intihar etmiyorum bundan mı intihar edicez :lol:

LoRd_ demiş ki:
ganigani demiş ki:
her resimde var o hangi açıdan bakarsanız bakın resimdeki size bakıyormuş gibi gelir.[/ :mrgreen:
Her resimde olduğunu biliyorum ama bu bulanık birazcıkta etkiliyor.
Ps:İlk ve sanırasam tek her açıdan size bakan elle çizilmiş resim MonaLisa'dır

- Resim Silinmiş.
bkz bi şizofrenin cizdiği resim bence bi hastalık bu :?!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Peki; Size soruyorum...
1- İp 2-Su 3- yüksek binadan atlamak 4- tabanca

Hangisini seçeyim :D:D:D:D
Allah akıl fikir versin !

O solediginz 3 insan türü her zaman intihara megilidir ztn.Yiyosa benim gibi hayat dolu bi adamı oldurtcek resim yapsınlar.

Ya zaten bu yunanlar harbiden geri kafalı.Yok gozlerine bakınca tas kesilirmiste bi ton tantana...

Yukarı Alt