Takımı
Besiktas

Advanced WindowsCareV2 (PC'nizin Donma ve Çökme sorununa karşı)

Bilgisayarınız için artık yavaşlama, donma ve çökme sorunları bitti. Windows'unuzu 1 tıklamayla tamir edin ve koruyun. Advanced WindowsCare, diğer araçlar gibi sadece kayıt defteri temizliği yapmaz. Sisteminizi doğrudan inceler ve sorun çıkaran engellerin tamamını düzeltir. Novel sistem teknolojisi sayesinde Advanced WindowsCare, bilgisayarınızın daha hızlı, daha stabil olmasını sağlar. Programın sloganı, "yükle ve unut". Çünkü programı bir kez ayarladıktan sonra, program periyodik olarak kendi işini kendi yapıyor.

**Faydaları-Kolay Kullanım**
Sürekli, otomatik olarak ve sessizce arkaplanda çalışır. Kendini otomatik olarak günceller.

**Bilgisayarınızı Korur**
Casus yazılımlar için bilgisayarınızı tarar ve siler. Casus yazılımların sisteminize yüklenmesine izin vermez. Bilgisayar aktivitesi geçmişini temizler.

**Bakım - Onarım Yapar**
Geçersiz kayıt defteri girişleri için tarama yapar ve düzeltir. Sistem konfigürasyonunu gerekirse tamir eder. Geçersiz başlangıç nesnelerini siler.

**Performansını Artırır**
Gereksiz dosyalar için tarama yapar ve temizler. İnternet ve ağ hızını arttırır.

**Yardım ve Destek**
Ne zaman ihtiyacınız olursa (365 x 7/24) etkili yardım sağlar. Güncellemeler ve yükseltmeleri innDirebilirsini

:idea: Normal Versiyon İndir

:idea: Profesyonel Versiyon İndir

bana soracak olursanız çöpten başka birşey değildi...

(test ettim, ama dandik)

çok gerekli olmadığıın düşünüyorum. Kaç yıllık pc kullanırım. Doğru dürüs antivirus programı bile kurmam. Kafam eserse kurarım. Ama şimdiye kadar ne charlarım hacklenmiştir nede bilgisayarım. Virusden ötürü hiçde format atmışlığım yoktur. Tüm anti- programlarından daha ön planda olan Bilgisayar kullanıcısının özenli ve dikkatli olmasıdır bütün mesele.

Yukarı Alt