gEo demiş ki:
bence o parayı sakla 9dg yi bekli ki zaten ancak 80 lvl ve full farm olursun . ara lvl lerde egonu tatmin etmek için sos a som a sun a para harcama (hazır paranın nasıl bittini bilirim)

80 full farm olunca eline bi +7 /+9 alırsın artan paranla da üzerine sun item çek yada acc

defansın sağlam olduktan sonra elindeki de iş yapar derim ben . 500 ytl vermişsin almışsın gold u
bence yedek bi char aç onda dursun para... bol şans
bencede dediklerine katılıorum sun +11 çokkkk zor bulursun bulsanda paran yetmez arkadaşın dedi gibi sun al kendin bas yada +7 +9 bişiler al zaten benim söliceklerimi sölemiş bana bişi kalmamış açıkçası :lol:

bocekcik güzel photomontaj yapmissin XD dikkatli bakarsaniz görürsünüz Wink
feyk bu feyk :lol:

bu paraylan 64 lvl sun +11 alabilirsin bence.bide bu resim bana biraz fake gibi geldi.çünkü orda ismin mafsal gözüküyo ama konuşma bölümünde _seelsorger_ konumuş sürekli sende yazmışsın ama hep _seelsorger_ konuşmuş görünüyor.

999.999.999 gold'a pacificde sun+5 blade satan görmüştüm.100'e yakın globel al sürekli global at ve hotandaki stalları gez eminim bulursun....

sun silahların ilk düştüğü zaman olsaydı alabilirdin belki ama şimdi çoooook zor Wink

RoyalFlush

Bilgiliyim
o parayla sun alırsın +sız ama pot alacak dahi paran kalmaz :)

bana kalırsa full sun set çek üstüne zamanla yine para yapınca 72+7 vs bşi alırsın o zaman kral olursun işte kimse seni yatıramaz zaten glavie sin

takma kafana

benim gibi olursun aegede aykut16 ya sunu cektim herkes baska bir gozle baktı bana yaa.

Yukarı Alt