Sa. botta hersey tamam eksıksız bı sekılde tek tek denenlerı yaptım fakat start game dedgm anda böyle bir hata alıyorum ne yapmam gerek lütfen yardımcı olun. . .

- Resim Silinmiş.

Uploaded with ImageShack.us

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
patch dosyasını sronun içine at öle yükle bu hata patchle ilgili bir şey ve bide bota kafadan bi id pw yaz :)
PS:resimden gördüğüme göre ilk proxyi açmışın zszv loader açacan ilk
PS2 : bide loaderla aç XD

Pitiless demiş ki:
sinirlendim botların hepsını sıldm nerden indirecem ben onları sımdı :D ? varmı lınk kardesm
bak taze bi client çıkar konuma gir en başta botu pk2editorü alayını verdim düzgün yap dediğim gibi
ve bota kafadan bi id pw ver. oyunada loaderla dene

smdi oyunu sıldım tekrar rardan cıkardım ılk patchı yaparakmı baslaym olaya? yoksa pk2 editörlemi? tek tek sırasını yazarmısn lütfen.

Pitiless demiş ki:
smdi oyunu sıldım tekrar rardan cıkardım ılk patchı yaparakmı baslaym olaya? yoksa pk2 editörlemi? tek tek sırasını yazarmısn lütfen.
pk2editörle başla işlemi bitir kapat çıkar uyarıya evetde
sonra patch (patch dosyası sronun içinde)
sonra zszc loader
sonra proxy
sonra db bot (kafadan id pw ver )
sonra loader

kardesim bak sımdı dınle. oyunu 0 dan rardan cıkardım pk2editör isini hallettim sora oyunun patch ısını hallettım ondan sonra SRO-DB Bot - ZSZC Loader actım sora proxy actım proxy e ıp yı gırdım start dedim private_server_loader tıkladım ıd pw gırdım launch dedim neterror baslıklı baslıgın ıcındede 0 yazan bi hata aldım? buna napcaz simdi?

Pitiless demiş ki:
kardesim bak sımdı dınle. oyunu 0 dan rardan cıkardım pk2editör isini hallettim sora oyunun patch ısını hallettım ondan sonra SRO-DB Bot - ZSZC Loader actım sora proxy actım proxy e ıp yı gırdım start dedim private_server_loader tıkladım ıd pw gırdım launch dedim neterror baslıklı baslıgın ıcındede 0 yazan bi hata aldım? buna napcaz simdi?
proxyden sonra db botu aç :D

tamam oyle yaptım sımdı sole bısey dıo gırdı ama ıd pw sık dedınya o sıktgm ıd pw le oyuna gırmeye calısıo sürekli? bu nolcak sımdı :D

Yukarı Alt