Evet Wizard mı rouge lerinmi ne clone dedikleri skillemi yapılıyormuş öyle bişey işte :lol:Chara bağlı :lol: Ama wizard olduğunu sanmıyorum çünkü açtım ben wizard yoktu öle bişey :lolmuch:

arkdaslar ölü'nün özütü die pot gibi bisey var onunla yapıyolar belirli bir süre sectiğiniz yaratığın şekline bürünüyosunuz

diablo 2 lord of destruction'da bi karakter vardı ayı kurt gibi formlara girebiliyordu demekki bundada öle bişey var yada yardımcı summon çıkartabiliyor vs işe yaramayan bi skill :lol: çünkü bu summonlar çok çabuk ölüyor veya zamanlı

Bu bi görevde verilio die duydum ama^^

Ölünün özütü nü kullananların kafasının üstünde işaret oluyor şehrin içinde

Bu Roquelerin skillerinden biri. Sadece görünüşleri deil atackları ve hılzrıda seçtikleri mobların özlelliğini alıyor...
Ölünün özütünü kullandığınız zaman görünmez olmuş charları görebilirsiniz. Görünmez olma özelleği yanlış hatrlamıyosam yine Roguelerdeydi....

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Herkes yanlış biliyor bu bir avrupa görevi o görevi yaptıktan sonra o yaratık 20 dk sizin oluyor bunuda cadıya teslim ediyorsunuz

Ne upluyonuz yıllık konuları bende diyorm bu adamlar neye gülüyor, eu yeni gelmiş farkında değiller mask'den...

Yukarı Alt