1. Reklam

1. joysro
      asur
      serenity
      redsea
      blacksro
      plag
      alaaddin
      erix

Bu ne 'Uğur'suzluktur!

1. hmzsnmz

hmzsnmz rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Bu ne 'Uğur'suzluktur!
    10 Şubat'ta ön çapraz bağlarından bıçak altına yatan Uğur Boral, sahalara dönemeden yeniden sakatlandı. Meniskusu yırtılan tecrübeli oyuncu 1 ay yok.

Uğur Boral’ın başında bir uğursuzluktur dolaşıp duruyor. Müthiş form yakaladığı bir dönemde Bursaspor ile oynanan Türkiye Kupası Çeyrek Final maçında ağır bir sakatlık geçiren ve 10 Şubat’ta sol diz ön çapraz bağlarından ameliyat olurken, meniskusu tamir edilen başarılı futbolcu, 5 ay sahalardan uzak kalmıştı. Bu uzun ayrılığın ardından sezona umutlu giren Uğur, tam sahalara dönmeye hazırlanırken, bir kez daha sakatlandı. Önceki akşam yapılan idmanı, sol dizinde ağrı hissedince yarıda bırakan Uğur’un, dün yapılan kontrolünde meniskusunda yırtık saptandı. Bugün Kadıköy Acıbadem Hastanesi’nde ameliyat masasına yatacak olan yıldız oyuncu, 1 ay daha sahalardan uzak kalacak.

‘İlk anda çok korktum’

Sakatlandığı ilk anda çok korktuğunu itiraf eden Uğur Boral, “Ancak bu kez yaşadığımın, önceki sakatlığımla ilgisinin olmadığını öğrenince bir nebze olsun rahatladım. Sanıyorum 3 hafta sonra takımla çalışmalara başlayabilirim. Ameliyat sonrası çok çalışarak açıklarımı kapatmak ve kaldığım yerden devam ederek, takıma maksimum katkı sağlamak istiyorum” dedi. Uğur Boral’ın sakatlığının teknik direktör Aykut Kocaman’ın bir hayli canını sıktığı belirlendi.​