arkadaşlar kuzenimle beraber sroyu bırakmıştık ve 2 yıldır oynamıyorduk tekrar başladık. Ben full str 100 pacheon 100 cold 100 force garment açtım kuzenimde aynısını açtı fakat bi baktım 8-1 hybird açmış 8 int 1 str ve pro. Bana garip bi build geldi banada tavsiye etti fakat nasıl bir build olduğunu bilmiyorum ilerde işe yaramı?¿¿

sağol acaba bendemi hybird olsam hp az oluyor onu sevmiyorum 8-1 mi olsam 5-1 mi sence hangisi daha iyi olur

nasıl bi buıld anlıyamadıysan pvp yapın anlarsın iddia ederim 10 seferınden 10 undada o alır cold ligtnıngse eger snov sheld acıkken. sen cold force pacheon full str garmnet asıl senın buıld garip fire nerde %18 ph atakın eksık

Yukie

Hybirt başta büyük farklar yaratsada yinede yüksek seviyelerde çok problemli bir yapıya sahip oluyor. Yine en iyisi Full Str veya Full Int.

Çünkü ne tam HP nede tam magic olması üzerine aynı konuda full olan kişiler (full str/int) karşına geldiğinde diğer kişilere göre daha dayanıklı olduğun kadar daha kolayda yatıyorsun. Buda sana çok büyük bir noksanlık yaratır.

Tercihen: full str/int

Yukie demiş ki:
Hybirt başta büyük farklar yaratsada yinede yüksek seviyelerde çok problemli bir yapıya sahip oluyor. Yine en iyisi Full Str veya Full Int.

Çünkü ne tam HP nede tam magic olması üzerine aynı konuda full olan kişiler (full str/int) karşına geldiğinde diğer kişilere göre daha dayanıklı olduğun kadar daha kolayda yatıyorsun. Buda sana çok büyük bir noksanlık yaratır.

Tercihen: full str/int
:thumbsup:

ethem4636 demiş ki:
arkadaşlar kuzenimle beraber sroyu bırakmıştık ve 2 yıldır oynamıyorduk tekrar başladık. Ben full str 100 pacheon 100 cold 100 force garment açtım kuzenimde aynısını açtı fakat bi baktım 8-1 hybird açmış 8 int 1 str ve pro. Bana garip bi build geldi banada tavsiye etti fakat nasıl bir build olduğunu bilmiyorum ilerde işe yaramı?¿¿

dostum benimde 83 Lv eosta Hybird Char war ama bnmki cold ve fire 83 light 30 heuksal 83 de bana gayet guzel gidio ve yatması zor oluyo Full bufflu 3 wizz alamıyo Ama bu dedimklerim 5-1 hybird ve full farm ben sana tavsiye ederim ^^ :thumbsup:

Yukarı Alt