Geçen günlerde yine forumda belirtmişdim, sabah saat 07:30'da denemeye bıraktım 23:30 civarı hala girememiştim. Şimdi yine benzer bir sorun ;
Oyuna deniyorum ve girmesini bekliyorum sonrası hüsran..
Örneğin 12:00'da denemeye başlıyorum saat 13:00 altda login yazısı yenilenmiyor yani denemiyor.
Saat 13:05 denemeye bırakıyorum tekrar aynı şey, aradan 5 saat geçiyor tekrar tekrar aynı şeyle karşılaşıyorum.. Bu nasıl bir iştir anlamadım gitti, ne diyebilirim ki... :?: :!: sin:

Deneme sürelerinin uzun sürmesin benim için sorun değil ama denediğin zaman içinde ikide birde aynı şekilde deneme iptal olduğunda ister istemez sinirleniyorsun..

ben 2-3 gün denediğimi biliyorum o zaman login bug fazla degildi lakin şimdi çok arttı oyunu paralı yapmıyorlar ama zulüm ediyorlar bunun başka açıklaması olamaz.

Kardeş aynı sorun bndede oluo genel sorun. Daha doğrusu sorun değil joymax'in çakallığı. Premium olmayan oynamasın diyo resmen..

Ben pre almadan önce gece saat 3:00 - 6:00 arası giriyorum sadece ,direk giriyor zaten çok kötü talihli değilseniz.Sabah 7de deneyebiliyorsanız bir ara saatin alarmını bu zaman aralıgına kurup kalkın oyuna gırip sonrada tekrar yatın,baska çaresi yok :)

joshqun demiş ki:
Ben pre almadan önce gece saat 3:00 - 6:00 arası giriyorum sadece ,direk giriyor zaten çok kötü talihli değilseniz.Sabah 7de deneyebiliyorsanız bir ara saatin alarmını bu zaman aralıgına kurup kalkın oyuna gırip sonrada tekrar yatın,baska çaresi yok :)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

joshqun demiş ki:

bunu yapıyordum emin ol ama şöyle birşey var bu oyunu çok seviyorum verdiğim emek harcadığım para zaten bunu gösterir lakin bir oyun için saat kurup sabah uykumu bölüp oyuna girmeyi denemek zoruma gidiyor :(( o yüzden artık yapmıyorum

çok sinir bozucu bi durum. ama ben pre almayı tercih ediyorum dert yok tasa yok. elinin altında kredi kartı varsa çok iyi oluyo

Yukarı Alt