bu NASIL BiR oyun muş bunu yapanın Allah belasını wersin bu oyunu nice gençler oynayarak hayatını karartıyor way bea adam 1 simit almıyor int köşelerinde silkroad adında bi sanal oyun oynuyor bu ne saçma bir oyun paralarını oraya yatırıyorlar onun yerine parası olmayan bi genc yada cocuga bir yemek yedirse yada ona bir kalem veya okul malzemeleri alsa daha iyi işte türkiye bundan dolayı gelişemiyor böyle oldukçada gelişmeyecek gelin oyun oynamayalım yazımı okudugunuz için TŞK :buddha:

yorum yazım okuyupta küfür etmeyelim ltf burada bi insanı oyundan döndermek butun insanları kurtarmak gibidir saol un ben öss calışmam lazım tşk

kardes cok haklısın o kadar tanıdım varkı adamın babaı çalısmıo cocuna bıraz harclık verıo oyuna gıdıo acıyorum yemın ederım sıze.ya su oyunda hep turkler kazık atıo bırılerıne barı bırbırınıze yardımcı olun ama nerde.elımden geldı kadar herkezle ılgılnmek ıstıom ama joymax bıle dıodur bu turklerden allah razı olsun sayelerınde gelıstık dıe gercekten artık son verelım su lanet oyunda hıc olmassa bıse almayın bırakın para kazanmasınlar kazandıkca azıtıolar

kardeş ben bir ay premium alıyorsan diğer ay alamıyorum haklısın hem de çok haklısın.Ama Huylu huyundan vazgeçmez sözüne %1milyon katılıyorum :wink1:

almanlar da oynuyor bu oyunu neden dünya dev'i ülke ? gelişememizle online oyunun hiçbir alakası yok ^^ sonuçta kimse kimseyi zorlamıyor bu oyunu oynaması için . herkez özgür iradesine dayanarak karar verir saçma bir topic .

// kilit.

Kimse kafanıza silah dayayıp oynayın demiyorum Klavyeden esc tuşuna basıp exit dersin bu kadar basit :))) +100000

çok haklısın oynamayalım walaha char alacaktım bu yazı yüzünden almıyacam saol kardes senın yüzünden kurtuldum herkeze ßß

Zeratul demiş ki:
almanlar da oynuyor bu oyunu neden dünya dev'i ülke ? gelişememizle online oyunun hiçbir alakası yok ^^ sonuçta kimse kimseyi zorlamıyor bu oyunu oynaması için . herkez özgür iradesine dayanarak karar verir saçma bir topic .

// kilit.

Kilit atılmaz konuya nede olsa fikirlerini paylaşıyor.

Zeratul demiş ki:

// kilit.
:nod:

acibadem demiş ki:
çok haklısın oynamayalım walaha char alacaktım bu yazı yüzünden almıyacam saol kardes senın yüzünden kurtuldum herkeze ßß
hayatınn dönüm noktası :D :D ahaha

Yukarı Alt