Takımı
Galatasaray
Millet 0 Blue İle +7 Basıyo Biz İmmo'lu Silahta +5ten Yukarısını Göremiyoruz!

Adaletin Bu Mu Sro!........

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Arkadaş imm. i lafın gelişi olarak söylemiş olsa gerek. İtemi +5 veya daha üst düzeye çıkarmak için illaki olmazsa olmaz blue diye bir şey yok. Tamamen senin şansınla alakalı. Gerçi ben şansa pek inan biri olmasamda kural bu ne yapabiliriz. bazılarımız kaybederken bazılarımız hep kazanır :wink1:

Gerçekten şans buna inanmamak elde değil. Bizim serverda çok yakın bir arkadaşım. 98+6 2h bastı ve çok şaşırdım. Şaşırmamın nedei preside yoktu. Tamamen şans işi. ( Gaza gelip bende 98 shield e basayım dedim presiz :D +5 e geçmedi buda kötü şans )

mavii demiş ki:
0 blue ıle ne alaka? şans bu. ayrıca ımmo sadece ıtemın kaybolmasını engeller +5den sonra + basmana yardımcı olmaz
Marjinal demiş ki:
Arkadaş imm. i lafın gelişi olarak söylemiş olsa gerek. İtemi +5 veya daha üst düzeye çıkarmak için illaki olmazsa olmaz blue diye bir şey yok. Tamamen senin şansınla alakalı. Gerçi ben şansa pek inan biri olmasamda kural bu ne yapabiliriz. bazılarımız kaybederken bazılarımız hep kazanır :wink1:

Advance demiş ki:
+7 drop olma ihtimali de var..
99 moblarda item düşürme şansı + düşen itemin en pahalı item yani staff olması + staffın +7 olarak düşmesi..

böyle bir şans olamaz bence :mrgreen:

Yalnızca şans değil. Silahın biraz temiz olması lazım. Full blue silahlara sadece artı değil iç stat basmak bile çok zor. Böyle temiz silahlara daha kolay basılıyor.

Takımı
Galatasaray
mavii demiş ki:
0 blue ıle ne alaka? şans bu. ayrıca ımmo sadece ıtemın kaybolmasını engeller +5den sonra + basmana yardımcı olmaz
Benim söylemek istediğim immo'lu silaha +7 basmak daha kolaydır en azndan kaybolmayacağı garanti.Onu söylemek istedim ben immolu silahı +7 ye geçiremiyorum.Şans şans diyoruz ama artık inanmıyorum bizede elbet şans gülerdi 2 yıl içinde alchemy olayında bi işler dönüyo ama bakalım hayırlısı....

Yukarı Alt