- Resim Silinmiş.
Ben bu banı neden yemiş olabilirim, hala anlamıyorum. Allah'tan 2010 yazıyor :D
Konuyu yanlış yere açtıysam affola. :roll:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ama charımda pickpet le premium vardı + neden gold servislerinin botlarını yasaklamıyorlar ki? hotan da gold bot kaynıyor.

Sbot kullanıyordum, Sbot ta şöyle bir uyarı verdi :
13:44:18] ******* GM "[GM] Niferin" spawned near your position (6433,1064)! *******
Sonra da image code hatası verdi. Oyundan bir düştüm daha da giremedim.

ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. pazar 'a kadar bekleyeceğim artık yapacak birşey yok :)

Yukie

gtoprak demiş ki:
- Resim Silinmiş.
Ben bu banı neden yemiş olabilirim, hala anlamıyorum. Allah'tan 2010 yazıyor :D
Konuyu yanlış yere açtıysam affola. :roll:
Bir yerde konuşurken veya ona benzer 1 yerden, yasadışı 3. parti programının reklamını yapmışsın. Buna party match, grantname gibi yazılarda dahildir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
"danışıklı dövüş" tabiri tam yerinde joymax ve sbot için :)) artık olay şu hale geldi ucuz tanınmamış illegal program bide tanımış favori illegal program illegalin iyi si ve kötüsünü çıkarttılar başımıza kötü illegal kullanırsan %1-2 ihtimalle block ve ban yersin iyisini kullanırsan ihtimal %0.01 lere kadar düşer :)) şaka gibi ama gerçek. bilmediğin programlardan uzak dur

Majestic demiş ki:
Charında pet,pre olması farketmez.

Neden gold botları banlamıyorlar;
Aslında banlıyorlarda GM'in de dediği gibi Malazgirt'ten adamlar hamam böceği gibi birini banlasa yeni bir tane geliyor yerine.

Eee %1 banlanma oranı olan bir oyunda block yemişsin.Sbotlulara dokunmuyorlar şu anda.Sbot harici bir program kullandıysan olabilir.
sbot dediğiniz srobot yani dimi ?

Cynosure demiş ki:
Majestic demiş ki:
Charında pet,pre olması farketmez.

Neden gold botları banlamıyorlar;
Aslında banlıyorlarda GM'in de dediği gibi Malazgirt'ten adamlar hamam böceği gibi birini banlasa yeni bir tane geliyor yerine.

Eee %1 banlanma oranı olan bir oyunda block yemişsin.Sbotlulara dokunmuyorlar şu anda.Sbot harici bir program kullandıysan olabilir.
sbot dediğiniz srobot yani dimi ?
Hyr Bot-cavedeki bot S-bot ayrıdır Srobot ayrıdır.

:S srobot var bende banlayabilirlermi ki inş öle bişi olmaz nese bitsinde sbota döneceğim

Yukarı Alt