Server
Assos
Takımı
Besiktas
Behh anasını adam hakkatten buluyorum dedi buldu, nasıl oldugunu söylersen herkes faydalansın.

kullandıgınız silahı npc ye sat al sat al bu kadar. Ancak tp olunca gidiyor onun çözümünü bulamadım.

EliteTurk

Aileden
ErdiDemiral demiş ki:
kullandıgınız silahı npc ye sat al sat al bu kadar. Ancak tp olunca gidiyor onun çözümünü bulamadım.
Nasıl yani +7 silahım var mesela NPC ye satıp tekrar alıyorum bug oluyor,teleport oluncada kayıplaramı karışıyor silah. soru: :think:

bu her item için geçerli. isterseniz 100k hp de yapabilirsiniz chest legs vs satıp geri alarak..

EliteTurk

Aileden
LegendMaster demiş ki:
ErdiDemiral demiş ki:
Nasıl yani +7 silahım var mesela NPC ye satıp tekrar alıyorum bug oluyor,teleport oluncada kayıplaramı karışıyor silah. soru: :think:

Ps: bilmeden satmıyim güme gider mazallah +7 bow borumu. :P

sat geri al. ama tp olunca attack sayıların normale dönüyor. Bu arada rapid shotlarla kastırıyorum charı fena gidiyor:P

salı günü düzelir bu bug. ona göre salıya kadar ne yaparsanız kârdır :P

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Peki bunu yaptık gittik jangan cave 'e girdik, teleport oldugumuz için olmaz değil mi ? Olmadı Roc 'a falan giderim yani ..

Toxicated demiş ki:
Peki bunu yaptık gittik jangan cave 'e girdik, teleport oldugumuz için olmaz değil mi ? Olmadı Roc 'a falan giderim yani ..
hacı bilemiyorum. araştırıyorum bulursan onuda postalarım. bende charı 110lv moblara bırakacam ztn bulursam xD

Ayrıca benden size bir tüyo. Guild masterınıza söyleyin 1lv char alsın guilde ve onu alexandria ya ışınlatın. Sonra bu 1lv ile pt yapın 102lv moblarda. Süper kasmak için güzel bir yöntem. İçinde bulunduğum guildin masterı afk şu an yapamıyoruz:P

Server
Assos
Takımı
Besiktas
ErdiDemiral demiş ki:
Toxicated demiş ki:
hacı bilemiyorum. araştırıyorum bulursan onuda postalarım. bende charı 110lv moblara bırakacam ztn bulursam xD
Bende 10 lvl yükseklerime götürecem tek başına deli gibi kassın :mrgreen: Haber bekliyorum senden, akşama eve gidesiye öğreneyim iyice de evde zaman kaybetmeden ayarlayayım herşeyi 8)

şunu bir deneyin bakalım ben denemedim ama siz deneyin. :P
3-4 tane silah alın inventorynize hepsine bu bugu yapın. 2 tanesini koyun pet e. diğerlerinden teki elinizde diğeri inventorynizde dursun. Tp olun. Çalışırsa bende koyacam 110lv moblara xD

Yukarı Alt