Avrupa server açılmadan önce çin kaynıyordu hatta girmek imkansız bir ara yine girmek zorlaştı.
şu 1 aydır ve son zamanlarda bu ii ce olmaya başladı bu kadar çinli nerede?
Dün 07 kasım 2007 de akşam saat 22 civarında zeus da jangan dan hotana kadar gezdim ortalık bom boş.
Acaba millet avrupa çarlarına mı başladı yoksa zeus dan herkez kaçtımı?
Oyunun tadı kalmadı. Ne öldürcek adam var. Ne pvp yapacak adam var nede kervan çekecek.
Bu konuda bilgisi olan varsa buraya yazsın. 4 gündür +4 shild satamadım. Böyle giderse bırakacaz oyunu tadı tuzu kalmadı.

Server : Zeus
Nick : FeDai
Lvl : Her gün yenileniyor :lol:

saygılar...

[/quote]
helal doru söze can kurban kardesim sende git kasıl allahtan lag mı istıon :mrgreen: [/quote]

kasıl kasıl nereye kadar heyecan lazım biraz sonuçda oyun pvp yapadıkdan sonra ne gereği var :)[/quote]
önce bi 80 ol pvp de yaparsın gezersinde :mrgreen: [/quote]

80 olmadığımı nerden biliyorsun :lol:

helal doru söze can kurban kardesim sende git kasıl allahtan lag mı istıon :mrgreen: [/quote]

kasıl kasıl nereye kadar heyecan lazım biraz sonuçda oyun pvp yapadıkdan sonra ne gereği var :)[/quote]
önce bi 80 ol pvp de yaparsın gezersinde :mrgreen: [/quote]

80 olmadığımı nerden biliyorsun :lol:[/quote]
Ozaman hazır kimse yokken git Lord devir isy devr uri devir cerberus devır tg devir babam devir :mrgreen:

Ne Güzel İşte Kardeşim.Oh nE Gğzel Vallahi.Ks Yapan Yok.Ben Ne İsterımkı Başka :lol: :mrgreen:

bende yeowalarda falan adam kasıordum academy icin bombos walla yha mllet adam kasmaya gelio anca cok super olmus ortalık hahaha
bi blader kasılır artık kssiz Razz :lolmuch:

Yukarı Alt