Arkadaşlar ev arkadasım laptop almayı düşünüyor, mühendislik okuduğu için kullandıgı yazılımların bilgisayarı zorlayacağını düşünüyor
Monsterın iş serisinden bu bilgisayar hakkındaki fikirlerinizi alabilir miyim?
(ram 16 olarak yükseltilecektir)

Bu solidworks autodesk vb programlar.. Sonrasında gaming serisinden bir pc almaya kararlaştırdık. Ben bundaki ekran kartını ilk defa gördüm. Yani oyun bilgisayarında ki ekran kartından bunu farklı yapan nedir?

Quadro ekran kartları 3D modelleme tarzı programlar için üretilmiştir. Oyun için üretilen ekran kartından farkı çok fazladır, çoğu oyun bu ekran kartını tanımıyorum deyip oyunu açmayabilir de.

Şöyle örnek vereyim oyun için üretilmiş ekran kartları spor bir araba, workstation ekran kartları ise büyük bir kamyon. İkisinin de amaçları farklı.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bilgim fazla degil ama mimar yada surekli cizim yapacagi bir sey okumuyorsa gerek yok. Bizim arkadas muhendislik okuyor ama teknik resimden ileri gitmedi cizdikleri. Bence de gaming bir laptop daha iyi olacaktir.

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme:
Arkadaşlar pc geldi freedos, usbden format işlemini başlatamıyoruz görmesine rağmen işlem başlamıyor, boot ekranında usb'yi seçince ekran gidip geliyor yine aynı ekran.. Usbde sıkıntı yok başka pcde denendi. Nedeni ne olabilir?

Yukarı Alt