arkadaslar sizde de lag sorunu var mı? son 1-2 aydır oyun gunduzleri lagdan gecişmiyor,ta ki gece 2 olana kadar ne olacak bu işin sonu :S

az once onume lord cıktı lagtan oyun dondu duzeldıgıne % 10 canı kalmıs ya neden bole yapıolar oyunu pff

ya kerem caps lock acık kalmıs galiba hadi baslıkla içerigini bir kucult de dunya alem bir editlenmiş mesaj gorsun

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kerem751 demiş ki:
arkadaslar sizde de lag sorunu var mı? son 1-2 aydır oyun gunduzleri lagdan gecişmiyor,ta ki gece 2 olana kadar ne olacak bu işin sonu :S
lagın sebebi büyük harfle yazman zannımca yok hayır ben böyle yazarım dersen bende böyle banlarım diyeceğim ağır olacak Wink

bizim int hızı 512 ve 4 kişi kullanıoruz ayrıca lag olduğu zaman çok oluo olmadığı zmn hiç olmuo şuan hiç yok :mrgreen:

c.tesi ve pazar gunlerı lag olmadı sasırdım ve sımdıde yok inş bole devam eder bi program kullandım silkroad_cleaner_regedit die acaba onun mu faydası oldu herkesten sory ayrıca baslık buyuk olmus farketmedım dıkkat ederım

Joymax ın Gerek CvpLamayı Gerek Gördügü Soruların İcinde Bu da Vardı Lag Hicbir Zaman Bitmicek :lolmuch: Sadece Azaltmaya Calıştıklarını Yazmışlar

Yukarı Alt