Geçenlerde vatan bilgisayardan 16 TL ye Everest Kb-961 almıştım ve bin pişman olmuştum tuşlara art arda bastığında klavye tıkanıyor ve iletim hızıda yavaştı. 2 gün önce üstüne çay döküldü açtım kurutmak için saç kurutma makinesını tuttum tuşları eridi inen tuş bir daha kalkmıyor kalkan tuş bir dahada inmiyordu dün vatan bilgisayara tekrar gittim baktımki 19 TL olmuş bir daha böyle bir hata yapmam dedim ve Everestin RAMPAGE serisinden KB-R01 adlı oyun klavyesini 35 TL'ye içimde bir kötü hisle aldım çünkü param ona yetti. Eve geldim ve test ettim birde ne göreyim klavye geçekten mükemmel ayriyeten 4 tane istediğinizi ayarlayabileceğiniz G tuşu var mesela G1 e ID nizi kaydedin bastığınızda ID nizi yazacaktır ama tek kötü yanı bu G tuşlarını tasarımda çok gereksiz bir yere koymaları klavyenin tuşları yumuşak ve gece oynarken darbeli matkap etkisi yapmıyor geçekten şiddetle tavsiye ediyorum hem fiyatı olsun hem performansı gerçekten mükemmel bir klavye

Satın Almak İsteyenler

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Klavye tasarımı güzel ama marka artık çok kalitesizleşti , uzun kullanımda sorun çıkartır muhtemelen.

he onu yazmayı unutmuşum kalitesi hakkında bir fikrim yok bunu zaman gösterecek ama iletim hızı olsun kullanışı olsun gerçekten güzel

Logitech' den şaşmam ben.

Notebook'um için önce işimi görsün diye eyeQ marka mause aldım 2 kalem pil ile çalışyor ve 2 haftada pili bitiyor ve dahası pc mause'u görmüyordu. On kere aç kapa yaparak anca çalışıyordu. Fiyatı 20 liraydı. Sonra bu böyle olmaz deyip microsoft marka mause aldım fakat onunda pili en fazla 1 ay gidiyor. Optiği düzgün çalışmıyor ve bunada 20 lira verdim. 2 saat önce Eurotruck 2 oynayasım geldi mause'lar beni çıldırttı. Atladım motoruma 4 km ötedeki teknosaya kadar gidip 30 liraya Logitech m185 aldım içinden de gp alkaline pil çıktı. Askerde bu mause'u kullanıyordum ve 8 ay boyunca pili bitmemişti. Normal mause'lar gibi lazerli değil kızıl ötesi ledli. Dolayısıyla hem çok az pil harcıyor hemde karanlıkta rahatsız etmiyor.

Diğer mause'lara en az 80lira masraf etmişimdir kablolu mause'lar yüzünden 2 usb slotuda kırıldı. En baştan Logitech alsaydım 50 lira kar ederdim...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Rebellen rumuzlu uyeden alinti yapildi
Rebellen demiş ki:
Bir bilgisayar parası resmen olmadi:

Bende bundan var , zamanında 80 liradan almıştım , genelde hep klavyelerin altlarındaki mandalları kırarım ama bu kırılmadı 2 yıldır. Gerçekten sağlam , kaliteli bir ürün.

http://www.vatanbilgisayar.com/logitech ... sktop.html

Mouse olarakta microsoft'un uzun mauselardan birisini kullanıyorum.

seskes

10 liralik mousem 15 liralik klavyem var yetiyo dia 1 üstüyüm .d

Klavyenin saginda solunda ekstra tus olan klavyeleri sevmiyorum oyun oynarken elim kayiyor sürekli. gecen internet cafe de karşılaştım boyle bir klavyeyle sinirden parcalacaktim.

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj seskes rumuzlu uyeden alinti yapildi
seskes demiş ki:
Dia 1 mi hmmm benim bildiğim unrankedsın ama .d.d

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Takımı
Besiktas
kardeş bende 25 liralık klavye 10 liralık mause var dia olurmuyum

Bu mesaj Incandescent rumuzlu uyeden alinti yapildi
Incandescent demiş ki:
Geçenlerde vatan bilgisayardan 16 TL ye Everest Kb-961 almıştım ve bin pişman olmuştum tuşlara art arda bastığında klavye tıkanıyor ve iletim hızıda yavaştı. 2 gün önce üstüne çay döküldü açtım kurutmak için saç kurutma makinesını tuttum tuşları eridi inen tuş bir daha kalkmıyor kalkan tuş bir dahada inmiyordu dün vatan bilgisayara tekrar gittim baktımki 19 TL olmuş bir daha böyle bir hata yapmam dedim ve Everestin RAMPAGE serisinden KB-R01 adlı oyun klavyesini 35 TL'ye içimde bir kötü hisle aldım çünkü param ona yetti. Eve geldim ve test ettim birde ne göreyim klavye geçekten mükemmel ayriyeten 4 tane istediğinizi ayarlayabileceğiniz G tuşu var mesela G1 e ID nizi kaydedin bastığınızda ID nizi yazacaktır ama tek kötü yanı bu G tuşlarını tasarımda çok gereksiz bir yere koymaları klavyenin tuşları yumuşak ve gece oynarken darbeli matkap etkisi yapmıyor geçekten şiddetle tavsiye ediyorum hem fiyatı olsun hem performansı gerçekten mükemmel bir klavye

Satın Almak İsteyenler
dostum aynı klavyeye sahibim 5 aydır hiçbir sorun yaşamadım. fakat G tuşlarına fonksiyon nasıl ekleniyor acaba ?

Takımı
Galatasaray
kardeş kusura bakma ama böyle klavyem olsa atarım kullanmam, ekran klavyesi ile yetinirim şu tipe bir bakar mısın klavyeden başka her şeye benziyor

ben bu klavyeyi kullanıyorum:

sağladıkları için fiyatının fazla olduğunun, steelseriesin de overrated olduğunu kabul ediyorum ama artık böyle sade klavye yok malesef, hepsi uçağa benziyor. Ayrıca tuşlara basması da gayet tatmin edici ki bence en önemli faktörlerden...

Ekran klavyesiyle yetinebilecekken 300 liralık klavye kullanmak :rolleyes1:

Beyler ben bilgisayar kullanmayı unuttum tablet ve telefonla işimi gördüğüm için siz klavye kavgası yapıyosunuz :D Çoğu insan da notebook kullandığı için üzerindeki klavyeyle yetiniyordur :D

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Takımı
Seçiniz...
seskes demiş ki:
beşsüz liralık kulaqlıq
beşsüz liralık klavye
dörtyüs liralık maus olmayan dia olamiyomuş- abe.dd bindörtyüs liraya 10 tane diamond üyelik alirim .dd.d.d.d
-Bu arada o 16 liralık klavye geç işliyor falan demişsin ama ben onu fifa 13le birlikte almıştım 2.5~3 senedir kullanıyorum henüz bi sorunla karşılaşmadım.Gayette iyi sadece harfler silindi :)

Bu mesaj Kemalist rumuzlu uyeden alinti yapildi
Kemalist demiş ki:
Bu mesaj Rebellen rumuzlu uyeden alinti yapildi
Rebellen demiş ki:
Bir bilgisayar parası resmen olmadi:

Bende bundan var , zamanında 80 liradan almıştım , genelde hep klavyelerin altlarındaki mandalları kırarım ama bu kırılmadı 2 yıldır. Gerçekten sağlam , kaliteli bir ürün.

http://www.vatanbilgisayar.com/logitech ... sktop.html

Mouse olarakta microsoft'un uzun mauselardan birisini kullanıyorum.
wireless klavyelerde iletim hızında düşüklük oluyor buda lol gibi bir oyunda sıkıntı yaşatıyor

Bu mesaj Crusade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Crusade demiş ki:
seskes demiş ki:
beşsüz liralık kulaqlıq
beşsüz liralık klavye
dörtyüs liralık maus olmayan dia olamiyomuş- abe.dd bindörtyüs liraya 10 tane diamond üyelik alirim .dd.d.d.d
-Bu arada o 16 liralık klavye geç işliyor falan demişsin ama ben onu fifa 13le birlikte almıştım 2.5~3 senedir kullanıyorum henüz bi sorunla karşılaşmadım.Gayette iyi sadece harfler silindi :)
,

lol oynuyorsan lee sinde insec atarken çok büyük sıkıntılar yaşıyordum onunla adama gidiyorum ya totem atmıyor ya totemi atıyor toteme gitmiyor

la 15 yıldır aynı klavyeyi kullanıyom ben temizlemedim bile bi kez hala taş gibi maşallah bi kez sinirden fareyi çarpmıştım delete tuşunun yarısı yok sadece onun dışında gayet memnunum .dd

Yukarı Alt