bence plusla pek alakası yok. Bizim arkadaş wardı 70 lwl adam tekte +5 geçio ben 4 ten yukarı çıkamıodum bende plus war ark ta yoktu

Plusla Alakası Olmazmı Yav...
Plusu Olan ile Olmayan Arasında Dağlar Kadar Fark Var..Sadece + Basmada Değil Her Konuda Öyle..

abi silah 85+1 + basıyorum 85+1 de kalıyo 1 den 1 e değişiyor nasıl saçmalık bu

plus u olan kişi de basma ihtimali % si baya artıyor.Hem tabe 6 Lv charla 9D iteme kolay kolay bişey basamazsın lwl in yuksek olunca daha kolay + basılır.bunu unutma ...6 Lv lik charla 9d iteme + basılmaz...oysa yuksek bir charla ezık bır ıteme + basmayı dene cok kolay basarsın...bu sana acıklar herseyi

melooo demiş ki:
plus u olan kişi de basma ihtimali % si baya artıyor.Hem tabe 6 Lv charla 9D iteme kolay kolay bişey basamazsın lwl in yuksek olunca daha kolay + basılır.bunu unutma ...6 Lv lik charla 9d iteme + basılmaz...oysa yuksek bir charla ezık bır ıteme + basmayı dene cok kolay basarsın...bu sana acıklar herseyi
2 lvl charla 3 kez +7 yaptım.....

Barzo

zaten preler de alchemy i etkileyen bi lucky özelliği var tartısmaya gerek yokki :| %5 ti sanırım isterseniz presi olan
biri gösterebilir Plusta bu özellik dahada artıyor

beyler siz ss e dikkat etmemişiniz ki sağ aşağıya bakın adam +1 den +1 e basıyo. mesele + nasıl basılır deil.

wortexx demiş ki:
beyler siz ss e dikkat etmemişiniz ki sağ aşağıya bakın adam +1 den +1 e basıyo. mesele + nasıl basılır deil.
teşekkürler kardeşim ..derdimi anltamadım ..normalde preli charda var ama +4 ü göremiyorum ben delirecem artık:D

Yukarı Alt