Charıma girdim kasıyorum;Giant Party cıktı Zerkımde dolu o anda lag gırdı zerkı tam lag anında açtım Ardından skıllere bastım adam canavarın yanına gıttı vuramadım arkamdan canavarlar geldi bi o vuruyor bır bu vuruo pot basmaya calısıyorum yok basmıyor ama lag yok(o anda kesınlıkle LAG yoktu ) adam yanda catır catır kesıyo oradan anlıyorum lagın olmadıgını ve ınsanlar gıant ptnın basına toplanıyolardı ordanda anladım lagın olmadıgını kısa surelı lag benı deaktıflestırdı heralde bende adamın olmesını beklemeye basladım napıyım heralde joymax benım ıcın ozel tasarladı bu lagı Ben bukadar saçma bi şey görmedim lag desem dııl....Yatırmaya meilli srfszler....Yüzdem düşecek yaa illa Mad Mad Varmı bunun bı problemı yada aynı sorunu yasıyan varmı ??
Bu 5 .ci olusu 2 ay ıcınde...

Elle kastığım zamanlarda oluyor. Lagdayken skillere bastınmı lag bitince bugda kalıyor char bazen hiçbirşey yapamıyorsn. Canavar sana saldırıyor, canın düşüor ama pot basamıyorsn. Ben öle durumlarda oyunu direk kapatıyorum. Büyük ihtimalle ölüorsn ama :mrgreen:

Yukarı Alt