1. Reklam

1. bestsro
      joysro
      anafor
      deep
      eos
      anafor
      trensro
      planetsro

Bu İnsanlardan Utanıyorum

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. musman

musman rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hunter
    Merhaba arkadaşlar. Yanınızda biri öldüğü zaman reslemek öncelikle oyun ahlakına sahip olmakla ilgili bir şey. Birini reslerken ırk ayrımı yapmadığımız gibi bunun bir oyun olduğunu bilerek oynuyoruz. Ancak bazı insanlar varki kendileri Türk olup bu isimde guild açıp sanki biz onların düşmanıymışız gibi hırsları uğruna bizleri görmezden gelenler var. TurksPower Guildindeki kimseyle iş yapmayın. Siz Türk ismini taşımaya layık değilsiniz. Önce biraz oyun ahlakına sahip olun sonra bu oyunu oynayın lütfen.

Olayı anlatıyorum: Cavede unique buldum. Arkadaşlarım afk olduğu için görünmez bir şekilde unique'i takip edip onların gelmesini bekledim. Öteki party geldi onlarla beraber ben de saldırdım. Sonra bana döndü ve beni öldürdü Unique. TurksPower guildindeki arkadaşlardan res istedim ama umurlarına sallamadıkları gibi cevap bile vermediler. Unique öldükten sonra bir de yüzsüz yüzsüz res verdiler. Neyse yazdım bunu sizin işiniz düşer bana/bize.

2. nukenobar

nukenobar rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyi adamdı neden yaptı acaba? Raşidde guildiyle unionduk nolduda isler bozuldu artık unionsuzmuyuz?

3. musman

musman rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hunter
    Başka bir uniondayız artık biz. Neden yaptığı hakkında hiçbir fikrim yok.

4. sremuyageldim

sremuyageldim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    ÖqRenCi
    musman çocuk gibi davranıyorsun herkez önyargılı konuşmasın ben bot muyum ben sadece heallere ve ptemdeki adamların hplerine bakabiliyorm ve tek kişi ile gelip uniqueye ks atıyosun daha sonra melih(ironeye) gelince kaldır diye mesaj attı ve bende okudum kaldırdım ve ben party chate bakıyodum bana özel mesaj atmadın attım diyip dolaşma.

ayrıca seni reslemek gibi bir mecburiyetim yok bilen bilir isy de bile kendim dalmayıp 10 larca kiişiyi reslemişimdir.

5. nukenobar

nukenobar rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Musman haklı olabilirsin ama kaldırma mecburiyetim yok deme herkes böyle düşünse yandık

6. NaTSu

NaTSu rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lan it herif bize burda gelipte laf atma illa burda kufur isteme gerizekali bebeliklerle ugrasmayiz simdi isine git kardes buraya gereksiz konu acma adam reslemek zorunda degil sanane it herif... adam ptyimi heallesin senimi reslesin ? duzgun konus burda klavye delikanlılıgı yapma okuz iki guild union arası bozmayı calısma aklın sıra...

7. Nervous

Nervous rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Adam neden resslesnki reslerse sen ks atarsn :S

8. nukenobar

nukenobar rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yeni yetme bu adam benim guildimde ve bende oyuna ilk başlayan adamlardanim bu adama dediklerini kulağın duysun guildini rezil ettigin andir farkettin dimi adam gibi konus Haziran'ın 3u oyuna devam edicem salak salak yorumlar yapma adam gibi konus

Beşiktaş bu oyun isroo

9. nukenobar

nukenobar rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Değil bebeler oyniyamaz diye geldik burda kardeşlik vardır ama best gibi oyuncular buna karsı cikamiycak çünkü ben ve guildim buna izin vermeyz

10. sremuyageldim

sremuyageldim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    ÖqRenCi
    guilde adam alırken biraz daha seçiçi olmalısınız benim o guildde sevdigim insanlar var Xristina Sen BraunX yani Metamorph ama yargısız infaz yapıyorsunuz Allah aşkına nerede görülmüş tek kişi wizardsın hiç bi buffun vb. yok sen gelip uniqueye ks atıyorsun yapma Allah aşkına neyse Melih için ileriye gitmicem

11. NaTSu

NaTSu rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardesim bak guildine birsey demem fakat boyle buraya gelipte konu acması sacma asil boyle bebelikler oldugu surece bu sw oynanmaz kardes yasim 21 bana gelipte burda birsey ogretme fakat guilde birsey demesi kesinlikle cok yanlistir gelsin adama ne dicekse desin kardesim ama guilde asla laf atmasin

12. DJ__

DJ__ rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    senide guildinide baslatma kardesim orada tek turkpower' mı war ? gözlerini acta iyice bak respect'e laf atamıyon turkpower'amı atıyosun cıldırtma insanıda sil şu konuyu insan gibi davranın biraz adamlar unique keserken seni nasıl reslesin ? heal atmazsa onlar yasıcagınımı sanıyosun sen sonra gelmissin böyle böyle ii bak orada kac tane guild var ben 3XLove bu arada o guildin masterı akıllı dur!

13. musman

musman rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hunter
    Pm atmamışım öyle mi ? Allah'tan kork kuldan utanman yoksa. 8 kişi dalıyorsunuz warrior tanklık yapıyor etrafta mob yok heal mi veriyim sana mı res veriyim diyorsun. 1 Saniye sürüyor res vermesi. Ben bugüne kadar senin guildindeki, herkese sahip çıktım partilerime aldım, insan gibi davrandım. Sizden gördüğüm muamele bu ama. Üzüntüm budur. Ama anlaşılıyorki bazıları karakterlerini iyice belli ettiler. Bence siz seçici olun direk dağıtın o guildi :wink1:

14. musman

musman rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hunter
    Galiba 1 haftalık sro oyuncususunuz. Res vermek 15dakika 37 saniye sürüyor değil mi çok uzun bir işlem? Azıcık zeka seviyenize göre mantıklı konuşun.

15. nukenobar

nukenobar rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ks atmış tamam ama benim ptlerimi globalle sorun ne zaman ben yardım etmedim ne zaman biri istedi yardıma koşmadım diyelimki bu ad Burda haksız ama best yaptıgı yakışmıyor küfürler vb bu sadece ona gelmiyor dikkatli olunmasi lazım bu oyunuda isroda çevirirsek vay bizim halimize musman sende reslemiyceklerse bir daha ks atmiycaksin tek basına yanlis hareket

Barışın olmaz böyle herkes birbirimizin eline bakıyoruz

16. NaTSu

NaTSu rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya tamam uzatmayin kardesim lutfen uzatmayin bir res icin % 30 icin uzatmayin kardesim adam 1 sn heli kesse crit atsa kendisine butun herkez olebilir kardesim ben lorda gittigimdede oncelik ptdir daha sonra etrafta millet varsa reslerdik burda gelipte bunun icin konu acmana deyecek birsey degil

17. sremuyageldim

sremuyageldim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    ÖqRenCi
    eliteler çıkıyor warriorunda açık bir şekilde hpsi gidiyordu etki skili yüzünden hpsi gidenleri saymıyorum bile bende sizinn guilddeki herkese sahip çıktım bir yabancı gördüğüm zaman atıp sizin guildden adam alıyordum cyclone sizin guilddeydi galiba evet evet onu her zaman ptlerime almışımdır braunx metamorph veya diğerleri hiçbirine edepsizlik yapmadım. ve sen beni kendi kendine düşman yapıp kışkırtıp guildinide cephe almaya zorluyosun ama emin ol orda birileride senin haksız oldugunu biliyorlar ve söylüyorlar bana

guild dağıtma işine gelince bence sen o çarı delete :wink1:

18. nukenobar

nukenobar rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yanlis sözler sarfettin dj__ bana ediceksin ama guildime laf etmiyceksin oyundaki adını ver oyuna döndüğümde icabına bakayim

19. Metamorph

Metamorph olduser

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Neyse beyler tartışmaya gerek yok nasılsa herkes cumartesi fw'e katılacak, Jangan'da görüşmek dileğiyle. :curtain:

20. nukenobar

nukenobar rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tamam uzatmayın best dahi anladı hatayı bu bile yeter uzatma musman daha farklı seyler oldumu durumu ben ele alırım daha karıştırma

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.