- Resim Silinmiş.

[Macera , Aksiyon]Daha Hızlı:Ölen kardeşinin intikamını almak için hapisten çıkar çıkmaz ilk olarak yola koyulan adamımız dışarıda herşeyin değiştiğini görünce bunun sandığı kadar kolay olmayacağını anlayacaktır.

[Komedi]Git Başımdan:Peter bineceği uçağı kaçırınca yola Ethan ile devam eder ve birlikte çıkılan yolculukta işler o kadar ters gider ki, belki hiç kimsenin başına daha fazlası gelemez. Bu kadar bela getiren birini sevmek mümkün olabilir mi?

[Korku Gerilim]Psych:9 :Sorunlu bir geçmişe sahip genç bir kadın (Sara Foster), kısa süre önce kapatılmış bir hastanede işe başlar.Gece vardiyalarında tek başına çalışan bu kadın, yakın zamanlarda o bölgede işlenmiş bazı cinayetlerin, hastane ile bağlantısının olduğunu düşündürecek bir grup sarsıcı olaya tanıklık eder.Gerçeği ortaya çıkarabilmek için, Psych:9 (Ruh:9) duvarlarının ardındaki geçmişi tekrar ziyaret etmek zorundadır.

[Bilim Kurgu,Fantastik]Prestij:Rupert ve Alfred, genç yaşlarda karşılaştıkları ilk andan itibaren başlangıçta dostça bir rekabetin içinde yer alan iki sihirbazdır. Yaşlarıyla birlikte yetenekleri ve hırslarıda gelişen sihirbazlar artık birbirlerini takıntı haline getirmeye başlarlar. Rekabet artık öyle yerlere gelirki, sadece kendilerini değil etrafındaki insanları da tehlikeye sokmaya başlarlar.

[Dram]Mavilikler Altında:Amerikan donanmasının geliştirdiği bir sonar programı denizdeki birçok canlının ölümüne neden olunca Yunus uzmanlarıyla askerler karşı karşıya gelir.
Genç yunus araştırmacısı Alyssa Harker, ünlü bir bilimadamı olan babası Hawk ile beraber çalışan bir yunus araştırmacısıdır. Tatilde kendinden Craig adında yaşça büyük bir adama aşık olur. Craig’in ordu adına çalıştığını ve araştırma merkezini yok edecek bir görevin parçası olduğunu öğrenince kalbi kırılır. Alyssa ve Hawk, yunusları ve diğer deniz canlılarını kurtarmak için kendi hayatlarını riske atarlar.

[Savaş]Güneşin Gözyaşları:Orduya bağlı özel kuvvetlerde görev yapan *** Waters yönetimindeki manga, Nijerya ormanlarına özel bir görev için gönderilirler. Görevleri; burada mahkum kalmış olan doktor Lena Hendricks’i kurtarmaktır. Waters ve komutasındakiler Hendricks’i bulurlar, ancak Hendricks onlarla birlikte gelmek için bir şartı vardır. Eğer yanında bulunan 70 mülteci de onunla birlikte kurtarılırsa bulunduğu yerden ayrılmayı kabul eder. Yavaş yavaş doktora duygusal bir yakınlık duymaya başlayan Waters kendine verilen emirleri arka plana itip duygularıyla hareket etmeye başlar.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Pers prensi Ip man 2 robin hood geleli kaç ay oldu yahu naptın sen.

Buura demiş ki:
Pers prensi Ip man 2 robin hood geleli kaç ay oldu yahu naptın sen.
İzlemiyenler hala vardır dime Misal Harry Potter Felsefe taşını izlemiyenler var :thumbsup:

Başlığa bakınca aklına bu hafta vizyondaki en iyi filmler gibi birşey geliyor.Haftalık film önerileri gibi bişey olmuş senin ki sanırım.

Buura demiş ki:
Başlığa bakınca aklına bu hafta vizyondaki en iyi filmler gibi birşey geliyor.Haftalık film önerileri gibi bişey olmuş senin ki sanırım.
Pardon o zmn hemen düzeltiyorum ty :kalp: :muck:

Çok güzel uygulama olmuş.Şeyde yapabilirsin Spoiler kodu altında filmin imdb puanını , oyuncularını , filmden birkaç fotoğraf çok daha güzel olacaktır.

GünceL :coffee: , filmlerden sahneler eklenmiştir. .. Sahara'nın resimlerini bulamadım. summer7:

Dövüş isteyen isimden yanılıp karate kid'e gitmesin. Fazla dövüş içeriği yok. İpman'i seyredin. Ama ilk filmi seyretmeden ikinci filmi seyretmeyin.

İyi seyirler. :)

@NoMoreLove

Katılıyorum İpman çok eski bir film gibi görünsede bence Matrix'e on basar :wink1:

Zamanında güneşin gözyaşlarının sinamasına gitmiştim güzeldir + due date ile prestij'i yüklemeye bıraktım (fasteri zaten dün yüklemiştim) umarım güzel çıkarlar sağolasın :muck:

faster ile 127 saat'i izledim dün faster güzel ama mükemmel değil ama 127 saat filmin %80inin tek karakterle geçmesine rağmen çok başarılı buldum ve olmuş bir olayı canlandırmışlar tavsiye ederim :)

Yukarı Alt