18 Haziran 1982 bu gün benim doğum günüm 26 yaşıma girdim...içimi bir hüzün kapladı sanırım yaşlanıyorum....

Sizlerle paylaşmak istedim....

@BOSPHORUS

Doğum günün kutlu olsun öncelikle. Daha çok gençsin yaf. Hayat yeni başlıyor senin için bu yaşlarda. Olgun bir insan olmaya başlıyorsun işte 30a bastığin gün artık hayat senin için bambaşka bir hale dönücek. Daha farklı bakıcaksın dünyaya. 30 a kadar daha yolun var bence^^ Tadını çıkar hayatın. Bilmiyorum evlendirmisin , çoluk çocoğa karışırmısın. Eğer böyle düşüncelerin varsa hayatın tadını çıkarmaya bak derim.

ps: arada seni cs serverlarımızda görüyorum. bi saygısızlık eden olursa. hemen bana ulaş pm yoluyla. rahatsızlık verenin canına okurum vallahi. şikayetler arttı zaten iyice. format atıyorum exlteam'e ^^

Nice Yıllara İşallah..yaşlandım diye üzülme daha Hayatının Baharındasın, Cok Canlar yakarsın.. :beer:
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

bannedddd

Buralıyım
Yeni yaşının tüm güzellikleri beraberinde getirmesi dileğiyle.. İyi ki doğduun. :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
oy oyy kardeşimin doğum günü öyle mi, Nice Mutlu Musss Mutluu Yıllara canımcım :beer: :starving: :santa: :muck:

bizim milli pastamızdan yaptırıyorum hemen hacım :twisted: :mrgreen:

normalde jesus koyardı ama geç kalınmadan ben siparişi geçeyim dedim.

okancım tşk ettim...pastamı 4 gözle bekliyorum...

tşk...
extraloob demiş ki:
oy oyy kardeşimin doğum günü öyle mi, Nice Mutlu Musss Mutluu Yıllara canımcım :beer: :starving: :santa: :muck:

bizim milli pastamızdan yaptırıyorum hemen hacım :twisted: :mrgreen:

normalde jesus koyardı ama geç kalınmadan ben siparişi geçeyim dedim.

Yukarı Alt