Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hep toxieye çalıştım puahahahha deli geceydi crisis'de vardı o da sıkı oyuncuymuş lakin toxi bir beterböcek yaaceylanım beni çok sektirdim onu ama ahahhaa nese: makara:

1 hafta oynasam bunu 2. haftada durduramazsiniz beni :P,

ps:bende yüklüyorum fotolardan bir kac tane xD

@volkan
Bol bol fireteam yada kücük bir mapte CTF oynaman lazım hızlı lvl atlaman icin =)

ssler ;

Road Kill mapi sonu :P

Güzel eglenceli geceydi.4-5 aydır oynamadıgımdan pek aktif olamadım ama kendimide ezdirmedim :twisted: :P

thx to all :muck:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Ezdirmem kendimi arkadaşşşş, sol üste dikkat çekerim 3. bıçaktı sanırım (aynı kişiye yanlız) :P

Buda bugunden geriye kalanlardan teki ...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ben bilmem ss'ler orata toxi bacakları ayırmış yerde nerede görsem indirdim puahahahha zati 3-5 vuruşum var o da hep toxi'ye denk geldi :P

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Zaten bugun Crysis 'de sende paso bana çalıştınız hanginizi vurayım şaşırdım pert oldum :lol: Ne hırs yapmışsınız arkadaş öyle 5 adam mı var direkt kariya yani bana :mrgreen:

Toxicated demiş ki:
Zaten bugun Crysis 'de sende paso bana çalıştınız hanginizi vurayım şaşırdım pert oldum :lol: Ne hırs yapmışsınız arkadaş öyle 5 adam mı var direkt kariya yani bana :mrgreen:
Okan abi hep nasıl frikik yakalarım diye seni gözlüyodu uzaktan.Ben seni öldürünce hemen yanıma gelip senin vücud hatlarını inceliyodu :twisted: makara: makara: makara: Öteki arkadasda roadkill mapinde arabanın arkasına gecip sniperin zoomunu acmıs bizi izliyodu (kendi oyunda dediydi :mrgreen: )Zevkli oyundu ama :headbang:

Crisis demiş ki:
Toxicated demiş ki:
Okan abi hep nasıl frikik yakalarım diye seni gözlüyodu uzaktan.Ben seni öldürünce hemen yanıma gelip senin vücud hatlarını inceliyodu :twisted: makara: makara: makara: Öteki arkadasda roadkill mapinde arabanın arkasına gecip sniperin zoomunu acmıs bizi izliyodu (kendi oyunda dediydi :mrgreen: )Zevkli oyundu ama :headbang:
dedim awp bi işime yaramıyor zati açıyım dürbünüde bunlar ne yapıyor bi bakayım makara: makara:

Ben bu oyunda kraldım ya ... Yükledim oyunu bir sorun çıkmazsa giricem sizin oyunlara.

Ps: Hack'mi açsam :lol:

Windy

benim olduğum 2 turdada doladık boyunlarınıza neyin peşindesiniz ya makara:

güzel eğlence. gelirim arada gene oynamaya cool2:

Yukarı Alt