1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Bu fotoğraf gerçek mi ?


 1. TurKKillS

  TurKKillS Buralıyım

  Kayıt:
  14 Mart 2007
  Mesajlar:
  4.587
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Çevre Mühendisliği.
  Şehir:
  geriden...

  Cesedinin fotoğrafı ile, 10 yıl önceki fotoğrafı arasındaki benzerlikler dikkat çekici.

  [​IMG]

  Pakistan televizyon kanalları, sabaha karşı öldürülen Usame bin Ladin'in öldürüldükten sonraki görüntüleri olduğu iddia edilen fotoğraf yayınlanmıştı.

  İnternet sitelerinde de yayınlanan ve cesedin yüzünün kısmen parçalandığı görülen fotoğrafın gerçekliği kuşku uyandırdı.

  Cesede ait olduğu iddia edilen fotoğrafla, Bin Ladin’in yaklaşık 10 yıl önce çekilen bir başka fotoğrafı arasında bariz benzerlikler dikkat çekiyor.

  Bin Ladin'in ağız ve yüz ifadesi her iki fotoğrafta da aynı. Ayrıca 10 yıl önceki fotoğraftaki beyaz sakallarla, yeni çekilen fotoğraftaki beyaz sakallar da neredeyse birbirinin aynı.

  Resmi olarak Bin Ladin’in cesedine ait olan görüntüler henüz yayınlanmadı.


  [​IMG]
   
 2. Anonymous

  Anonymous Guest


  kendi fikrim olarak ben usame bin ladinin öldüğünü düşünmüyorum
  resimdeki ladinin sanki sakallarına yeni ak düşmüş bir durumu var ama en son ladinin görüntlerinde ise sakallarında nerdeyse siyah kalmadıgı biliniyor ladin bu kadar genç değil farklı bir açı olarakta bakacak olursak kafasından vurulan bir insanın neden göz hizasından aşagıda hiç kan olmaz şaşırtıcı bir durum özellikle sakallarına hiç kan bulaşmadıgı açıkça görülüyor
  ABD ladini öldürdük dior 4 saat sonra denizin altında bir yere gömdüklerini açıklıyorlar ne kadar garip değilmi usame bin ladin gibi bir adamı ödürüyorsun ve hemen denizin altına gömüyorsun bu normal bir adammı sizce usameden bahsediyoruz bu yine dünyayı karıştırmak için yapılan br aldatmaca
   
 3. Jack_Daniels

  Jack_Daniels rank8

  Kayıt:
  3 Kasım 2009
  Mesajlar:
  395
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Teknosa Bilişim Hizmetleri
  Şehir:
  Üsküdar, İstanbul