1 kere izlemiştim iyi hatırlıyorum ama ismini hatırlamıyorum film hakkında aklımdakiler şöyle;

bir sahnesinde başroldeki adama artık melek mi bilmiyorum adam için çuval gibi birşeyin içine hava doldurmustu ama fırtınayı doldurmustu sonra gemiyle denize açılmışlardı gemideki tayfa cuvalın içinde yemek var sanıp açmıştı ve gemi batmıştı bunlar bi adada takıldılar orada açıktılar yemek felan aradı tayfası sonra nası oldu hatırlamıyorum adam bi kadının yanındaydı adada krallık gibi ama krallık değil kadın yanına giden erkekleri hayvana çeviriyordu hatta tayfasından 1 adamı domuza çevirmişti bu domuzu tayfası yakalayıp tam yıyıcekken adam normale dönmüştü vs vs

ismini bir türlü bulamadım bilen varsa söylesin summer4:

Adith demiş ki:
Ne bicim film lem bu :mrgreen:
güzel bir film aslındada adını hatırlamayınca bi anlamı kalmıyo biliyon mu :lol:

İzlemiştim bunu, hatta o doldurdugu hava birşeyin nefesi, ve bi ejderha yı öldürmek için birinden yardım isteyince karşılığında onu alıyordu. Adını bilmiyorum bende daral:

Advance

Xanthos demiş ki:
Poseidon'a karşı gelen bi denizcinin filmi o. adı İllidan mıydı hatırlayamadım tam olarak.
Bulacağım ama, taktım bi kere
illidan wowdaki boss değil mi :P

Advance demiş ki:
Xanthos demiş ki:
Poseidon'a karşı gelen bi denizcinin filmi o. adı İllidan mıydı hatırlayamadım tam olarak.
Bulacağım ama, taktım bi kere
illidan wowdaki boss değil mi :P
evet onu ben de biliyorum. tekrar okursan yazdığımı hatırlayamadım yazmışım,soru cümlesi kullanmışım. "illidan mıydı?" şeklinde.

WindTalker demiş ki:
bir şarkı dinlemiştim çok güzeldi adını hatırlamıyorum ama çok güzeldi ismini bulabilecek varmı acaba makara:
Kenan dogulu olabılır mı ? :mrgreen:

Ps: Harbi filmin daha önce izleyen yok mu :!!&%&!

Yukarı Alt