ya biraz önce sbot la oyuna gircem start client dedim :

bakdım sro öle duruyor.açılmıyor du oyuN !

görev yönticisi açdım hsupdate.exe die bi şey gelmiş %99 kasıor .

onu kapattım sro açıldı.

sonra bi daha autoup.exe exe denilen bi şey geldi . onu da kapattım oyuna girdim !

bu exeler nedir acaba virüs falan olabilir mi ???

az nette aradım diğer online oyunlarda hack falan filan bi şeyler diyor tam olarak anlayamadım birisi acil yardım edebilir mi lütfen !!!

"hsupdate.exe" > [HackShield] (Silkroad'ın Hack'ten Korunma Kalkanı) %100 Güvenilirdir.
"autoup.exe" > Birçok program dosyasında yer alabilir, virüs veya diğer zararlı yazılım içerebilir.

En kısa zamanda sağlam bir anti-virüs sistemi tarafından bilgisayarı taratmanı öneririm.

ExcLusivE demiş ki:
"hsupdate.exe" > [HackShield] (Silkroad'ın Hack'ten Korunma Kalkanı) %100 Güvenilirdir.
"autoup.exe" > Birçok program dosyasında yer alabilir, virüs veya diğer zararlı yazılım içerebilir.

En kısa zamanda sağlam bir anti-virüs sistemi tarafından bilgisayarı taratmanı öneririm.
çok tşkler yardımların için

RubenDelta demiş ki:
ExcLusivE demiş ki:

çok tşkler yardımların için
:muck:

hsupdate hackshield update anlamına geliyor bu geldiğinde %100 kasar güvenlidir oyunla alakalı birşey kapatmasanda oyuna girdiginde kapanıyor diye biliyorum diger exe ise arkadaşın söylediği gibi her türlü dosya veya programda bulunabilir kesinlikle zararlıdır diyemeyiz ama yinede sağlam bir virüs programı yükle ve bilgisayarını tarat oyuna öyle girmeyi dene olmassa en garanti çözüm formattır

Yukarı Alt