1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Bu eklentiyle kaçırmaya son!


 1. Mike Shinoda

  Mike Shinoda rank8

  Kayıt:
  10 Nisan 2007
  Mesajlar:
  7.173
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  üniversiteadayadayı
  Şehir:
  Paralel evren

  [​IMG]

  Chrome eklentisiyle değişiklikleri kaçırmayın.

  Bir web sitesindeki tüm değişiklikler anında karşımda olsun diyenler... Bu eklenti tam size göre...


  Bir açık arttırma sitesinde takip ettiğiniz bir ürün var ve yeni bir teklif yapıldığında haberdar olmak istiyorsunuz diyelim. Veya çok sık güncellenmeyen bir blog'un yazılarını beğeniyorsunuz ama her seferinde yeni yazı eklenmiş mi diye gidip bakmak istemiyorsunuz. Wikipedia'da ilginizi çeken bir başlık altında yeni bir şey eklendiğinde bunu kaçırmak istemeyebilirsiniz. Tüm bunlar için artık bir Chrome eklentisi size yardımcı olabilir.

  Page Monitor adlı bu eklenti aslında Update Scanner adlı Firefox eklentisine benziyor. Page Monitor'u kurduktan sonra Chrome'un adres satırının sağ tarafında simgesini göreceksiniz. Bu simgeye tıklayarak takip etmek istediğiniz siteleri ekleyebilirsiniz. Eklenmiş sitelerde bir değişiklik olduğunda simge üzerinde değişiklik sayısını ifade eden bir rakam göreceksiniz.

  Daha iler seviye kullanıcılar Page Monitor'de sitelerin hangi sıklıkla kontrol edileceğini ve Regex kuralları ile hangi kriterlere göre kontrol edileceğini de belirleyebilirler. Page Monitor'u şu adresten indirebilirsiniz.