arkadaslar biraz saçma olucak ama extraloob ortamını kendime sıcak gordugum için paylasmak ve tavsiyelerinizi almak istedim bundan yaklasık 3 yıl once bir kızla tanıstım 1 yıl kadar aynı sınıftaydık pek dikkatimi çekmemişti ilk zamanlar daha sonra ilgi odagım oldu ve ondan baska bişey goremez oldum ona ilk onu sevdigimi vs. soledim kabul etmedi inanmadı daha dogrusu sonra bazı numaralarla :mrgreen: evet dedirtmeyi basardım 1 ay kadar cıktık daha sonra olmadıgını ve daha fazla zorlamanın anlamı olmadıgını soledi yani beni sevmeye calısmıs ama yapamamıs tiple alakalı bir şey degil kız gayet ahlaklı ailesine baglı biri bu tarz şeylere pek gelemiyor sadece neyse konu boyle kapandı ve 5-6 ay kadar hiç konusmadık en sonunda bana dogum gunumde msj attı ve ordan tekrar muhabbet acıldı yaklasık 8 aydır konusuyoruz hala onu seviyorum ve ona bunu soylersem beni tersleyip tekrar konusmamasından korkuyorum askta gurur yoktur biliyorum ama az once formspring sayfasından anonimden soru sordum sevdigin biri varmı varsa haberi varmı gibisinden var ve haberi yok dedi cok kotu uyuz oldum içime kurt dustu resmen burdan tavsiyenizi istedigim konu
1-) O kişi benmiyim sizce ?
2-) O kişi sen degilsin kardesim uzerine bir bardak soguk su iç ve yeni kız arkadas bak kendine ?
3-) Dogru yoldasın aynen boyle devam et bir gun kavusacaksınız ?

Bunlardan hangisini soylerdiniz bana boyle bir durumda ?

Yukarı Alt