Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Shar
Bro valla yazdıkların bana saçma gelmeye başladı 2 günde charı soymayan adam soymayacak anlamınamı gelir ? ayırıca kaç gündür pw değiştirme sitesi açık ama değiştirilmiyor sen gelmiş bana diyorsun ki 5dk lıgına acıp kapatıyorlar adamın balı işte böyle birşey yok ya :lol:

Neyse olan olmuş pw vereceğiniz adamlara dikkat edin güvenilir takas için extraloob.com'u tercih edin iyi forumlar

Sharkan demiş ki:
JetHomme demiş ki:
Beyler burası sizin tartışma yeriniz değil. Char şifreni vereceğin adamı iyi seçiceksin yada kimseye vermiceksin. Bu şekilde de başın ağrımış olmaz.

Olaya karışmak istemiyorum ama hakaretler devam ederse sessizliğimi bozarım.
aynen öyle :thumbsup:
Bak kardesim sen madem adama sifreni verecek kadar güveniyorsun öyleyse olacaklara da katlanman gerek
hem sen bu charı takas edeli 3-4 gün olmus yani adam senin sifreni 3-4 gündür biliyor o zaman soymamıs neden simdi soymus kendine bir sorsana sencede mantıksız değilmi
bence burda yanlıs kisiyi sucluyorsun kardesim.
valla tüm bunlardan sonra adam hala charını oynamaya devam ediyorsa olacaklardan ben sorumlu değilim teşekkür ederim konuşman için :muck:

Guathema demiş ki:
Shar
Bro valla yazdıkların bana saçma gelmeye başladı 2 günde charı soymayan adam soymayacak anlamınamı gelir ? ayırıca kaç gündür pw değiştirme sitesi açık ama değiştirilmiyor sen gelmiş bana diyorsun ki 5dk lıgına acıp kapatıyorlar adamın balı işte böyle birşey yok ya :lol:

Neyse olan olmuş pw vereceğiniz adamlara dikkat edin güvenilir takas için extraloob.com'u tercih edin iyi forumlar
valla ister sacma gelsin ister gelmesin beni bağlamaz istediğine inanabilirsin.Ben bu adamı reelden tanıyorum ve adam bütün gün benim yanımdaydı.Burda bosu bosuna adama haksızlık yapılıyor.Aynı sey sanada yapılsa senide savunurdum.

Sharkan demiş ki:
Guathema demiş ki:
Shar

valla ister sacma gelsin ister gelmesin beni bağlamaz istediğine inanabilirsin.Ben bu adamı reelden tanıyorum ve adam bütün gün benim yanımdaydı.Burda bosu bosuna adama haksızlık yapılıyor.Aynı sey sanada yapılsa senide savunurdum.
Valla kardeşim yukarda allah var kimin haksızlık yaptığını o gayet iyi biliyor artık konu kapansın ..
Ztn arkadaşta hala bunlardan sonra oyuna devam edebiliyor helal olsun diyorum kendisine :) bakalım ne kadar oyunu oynatacağım ona :)
neyse herkes iyi geceler

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt