Arkadaş Yapmış Bi Hata Tutmamış Da Neyse Siz Niye Bu Olay İçin Birbirinizi Yeniyorsunuz. 2Tane Yorm Okuyup Rengin Yanlış Olduğunu Okuyan Yorum Yapma Zorunluluğu Hissetmiş. Neyse. Spartacuss Kardesıme Katılıyorum.

ps :Gold Varsa İyisin.Ps İse Başarılısın. :headbang:

arveleson demiş ki:
Arkadaş Yapmış Bi Hata Tutmamış Da Neyse Siz Niye Bu 2Tane Yorm Okuyup Rengin Yanlış Olduğunu Okuyan Yorum Yapma Zorunluluğu Hissetmiş. :headbang:
DesertioN adlı charımı satmadan önce itemlerini golda çevirip 18b gibi bir mevla elde edip renginin ne olduğunu bizzat gördüğüm için konuştum. Bilmeden maydonoz olmam zaten her konuya :thumbsup: Neyse artık isteyen istediğine inanır AAnGeLL de yapmış zaten gerekli yorumu:)

ErdiDemiral demiş ki:
arveleson demiş ki:
Arkadaş Yapmış Bi Hata Tutmamış Da Neyse Siz Niye Bu 2Tane Yorm Okuyup Rengin Yanlış Olduğunu Okuyan Yorum Yapma Zorunluluğu Hissetmiş. :headbang:
DesertioN adlı charımı satmadan önce itemlerini golda çevirip 18b gibi bir mevla elde edip renginin ne olduğunu bizzat gördüğüm için konuştum. Bilmeden maydonoz olmam zaten her konuya :thumbsup: Neyse artık isteyen istediğine inanır AAnGeLL de yapmış zaten gerekli yorumu:)
Ben Sana Bişey Demedim Zaten Kardeşim. Türk Milletinin En Büyük Huyu Her Lafı Üstüne Alır. Neyse Saçma Sapan Olaydan Senınle Tartışmak İstemiyorum. Seni Seviyorum :kalp:

1 konu içn aranızda kavga etmeyin ya makara: adamı konu açtığına pişman ettnz artistlik yapaym derken yemediği laf kalmadı bu kadar da cani olmayın yahu makara:

ps: güzel ps :thumbsup:

BU taxi parası olamaz yalan yada fake kesınlıkle 45 gun taxı yapsan 7/24 full dolu olsa taxı 22680 yapıyor ^^

Rapidash demiş ki:
haci dediklerinin imkani yok:d
Biraz iyi sikmissin:)
1 1.5 ayda satlik 3m den bu parayi yapaminin matematik olarak imkani yok:d
Simdi söyle diyelim, partye 7 adam aldin. ve 7/24 kasiliyor bu adamlar.
Saatlik 3m den.
bir adam günde 72m verir, 7 adam günde 504m verir:)
sen 1.5 aydan daha az yaptim diyosun ama ben 1.5 ay diyim hadi:d
504m carpki 45 gün 22b yapar.
Tabi bunu bile kasmanin imkani yok:)
Ben partyni sürekli full ve 7/24 olarak hesapladim:d
Bide saatligi 3m verecek bu adamlar:d
Yalan söylemekten ne zevk aliyosunuz?
tam böyle bi cinlik yapacaktım ki, benden önce birisi yapmıştır diye tahmin edip yazmadım :mrgreen:

Barzo

zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış derlerdide inanmazdım doğruymuş beya :santa:

341 in 41 ini başamı kopyaladın 10 b den sonra paranın rengi değişir resim sahte :)

Yukarı Alt