1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Bu canavar Marmara'da yakalandı


 1. Brooklyn

  Brooklyn Buralıyım

  Kayıt:
  30 Eylül 2008
  Mesajlar:
  3.757
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Talebe

  [​IMG]
  Marmara'da balıkçıların ağına bu kez biri 3 metre diğeri 5 metre iki köpek balığı yakalandı.

  Marmara Denizi'nde hamsi ağlarını çeken balıkçılar, iki köpekbalığı yakaladı. Biri 3 metre ve 150 kilogram, diğeri ise 5 metre uzunluğunda 750 kilogram ağırlığındaki iki köpekbalığı, sergilendiği balıkçının önünde görenlerin ilgisini çekti.


  Balıkçılar, köpekbalıklarından küçük olanın büyük olan köpekbalığının yavrusu olduğunu söyledi.

  Marmara Denizi, Gürpınar açıklarında hamsi ağlarını çeken balıkçılar iki köpekbalığı yakaladı. Büyük bir uğraş sonucu takıldıkları ağlardan çıkarılan köpekbalıkları balıkçı Kenan Gürpınar Tesisleri'nde sergilenmeye başlandı. Ege Denizi'nden hamsi sürülerinin peşine takılarak Çanakkale Boğazı'nı aşıp Marmara Denizi'ne geçtiği sanılan pamuk cinsi köpekbalıkları, balıkçılara heyecanlı dakikalar yaşattı.

  Son yıllarda Marmara Denizi'nde pamuk cinsi köpekbalığına çok sık rastlanmadığını söyleyen Kenan Balcı; "Bu iki devasa büyüklükteki köpekbalığı, hem yakalayan arkadaşlarımıza hem de görmeye gelen vatandaşları heyecanlandırdı. Müşterilerimizin ve çocukların ancak kitaplarda, televizyonlarda görme şansı buldukları köpekbalıklarını yakından inceleyip tanıma fırsatı bulmaları için köpekbalıklarını burada bir hafta kadar sergileyeceğiz” dedi.
   
 2. danqeR123

  danqeR123 rank8

  Kayıt:
  28 Kasım 2009
  Mesajlar:
  120
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  öğrenci
  Şehir:
  Göztepe-1925

  o.O oda ne :lol: