Protector. isroda sanırsam Legend 0 da vardı. Yüzük falan aldığın yerde satılıyordu. isterse lv 100x olsun kim vurursa tek atıyo canavar. ve canıda bitmiyor. ilk başta mangyang olarak gözüküyordu sonradan bu hal alındı. isminin değişmesi konusunu bilemem. birde yanlış hatırlamıyorsam 5 tane alabiliyordun. ve bir tanesini kullandıktan sonra belli bir süre beklemen gerekiyordu. GM in atması falan yalan ama arada canı sıkılıyorsa spawn ediyor olabilir aslında. :D

HeLL_SpY demiş ki:

Gm felan atmıyo siz heralde yenisiniz eskiden sro da acc. npc de satılıyodu ona 1 kere vursanız ölürsünüz isterseniz 90 bile olun ölürsünüz aynı unique monster gibi ama süresi var Şuanki
"Monster Summon Scroll" Gibi...
+1

kuzucuk demiş ki:
Protector. isroda sanırsam Legend 0 da vardı. Yüzük falan aldığın yerde satılıyordu. isterse lv 100x olsun kim vurursa tek atıyo canavar. ve canıda bitmiyor. ilk başta mangyang olarak gözüküyordu sonradan bu hal alındı. isminin değişmesi konusunu bilemem. birde yanlış hatırlamıyorsam 5 tane alabiliyordun. ve bir tanesini kullandıktan sonra belli bir süre beklemen gerekiyordu. GM in atması falan yalan ama arada canı sıkılıyorsa spawn ediyor olabilir aslında. :D
protector olarak değil de mangyang olarak GM gönderiyor

darkonder

Öğretiyorum
arkadaslar actıgınız bolgeye baglı olması lazım ama heryerde farklı yazıyo bunu bılmenızı ısterım bazende arbiacamel yazıyor

onun o adda olmasının nedeni sudur bir binek hayvanına tıklayıp açmış ise ben adamın üstüne tıklıyıp acıyorum adamın adı yazıyar :D yada ciceklere göre ayarlanmışş isimdir

Yukarı Alt