Jigsaw

Aileden
Bu nasihat ten çok Bruce Lee'nin Jeet Kune Do ismini verdiği kendine özgü dövüş sanatının felsefesini anlattığı bir video. Gerçekten çok güzel ve daha önce en az 1000 kere izlemişimdir çünkü Bruce Lee benim idolüm ve onun gibi olmak istiyorum. Rolling Eyes

Jigsaw demiş ki:
Bu nasihat ten çok Bruce Lee'nin Jeet Kune Do ismini verdiği kendine özgü dövüş sanatının felsefesini anlattığı bir video. Gerçekten çok güzel ve daha önce en az 1000 kere izlemişimdir çünkü Bruce Lee benim idolüm ve onun gibi olmak istiyorum. Rolling Eyes
nasıl bişey olduunu mrk ediyorum bi foto koysana suraya üstsüz :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bruce lee demişken dayım bir lee hastasıdır gençken hastayış da diyebiliriz evinde bir posterler afişler var para ile satın alınamaz o derece bir gece kızgınken alayını parçalamıştı delirtmişti beni ama ufaktım büyük olsaydım alırdım aklını onun :lolmuch: :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
Colin demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
nasıl bişey olduunu mrk ediyorum bi foto koysana suraya üstsüz :mrgreen:
Çıplak gözle fark edilemiyorum.

Yukarı Alt