Salı günü +6 yapmıştım, ilk +6 denememde immortal gitti , aslında baya tırstım itiraf etmek gerekirse.Fakat kumar gibi bırakamıyorsun gecenin saat 5'inde denemeye karar verdim ve sonuç;

- Resim Silinmiş.

Ayrıntılı görüntüsü;

- Resim Silinmiş.

Birkaç kişisel başarı öyküsü;

- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Stats(Hit rate düşük olma sebebi Darkness/Weneg ^^);

- Resim Silinmiş.

Diğer itemlerimde +6 işte Noobroxni :mrgreen: , 1.5 ay öncesine kadar 9 aydır oynamıyordum umarım daha güzel olucak.

ps:Glaive açma sebebim: "extraloob" ve Ghost Spear Skill Series :kalp: :buddha:

ps2: Reklam forever bknz;

- Resim Silinmiş.

Noob charım(Bard/Cleric) amacımız 90 yapıp, Farm charlar kasmak ^^ Warlock 23, sıfırlıyoruz :nod: (Free Taxi'dir , Mercury halkına duyrulur ^^

Ufak bir ricam olucak , statlar göründüğü gibi hiçbir buff yok üzerimde(mbot sağolsun daral: ) , nasıl sizce ? iyi , kötü manasında soruyorum.
Bol eğlenceler herkese!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
aynen bende extraloob - exitus ikilisini izleye izleye & canım çekerek dün açtım bi glaiver, warrior charımı tek celsede boşuyorum :lol: Oyuna glaiver charla başlamıştım, her insan başladığı yere döner ve veda eder, bende glaiver charımla veda etcem oyuna bu sene :) Charlar güzel baya dresste cuk oturmuş güle güle kullan :beer:

DaddyCool demiş ki:
aynen bende extraloob - exitus ikilisini izleye izleye & canım çekerek dün açtım bi glaiver, warrior charımı tek celsede boşuyorum :lol: Oyuna glaiver charla başlamıştım, her insan başladığı yere döner ve veda eder, bende glaiver charımla veda etcem oyuna bu sene :) Charlar güzel baya dresste cuk oturmuş güle güle kullan :beer:
Teşekkürler :lol: aslında o Lucky %4 dress ama :D yinede teşekkürler ^^

Hayırlı olsun
İmmosuz +7 basmışsın 2 nova iteme büyük cesaret

Yukarı Alt