konusmada tamam da ilersi için yok dokunmakmıs yok başka bişiymiş benide aşar aynen katılıyorum bro benim içinde bitti :mrgreen:

WindTalker demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Benim için Bro lafı bitmiştir :lol: Çoğu dostuma bro derim lakin Bromance'nin kısaltması olunca.. :twisted:
olm nerde eşitlik, kızlar kendi aralarında böyle konuşuyorlarsa,bende yaparım :lol: gaylikle bağdaştırmayın abi olayı, gaylik apayrı birşey :curtain: seninle yatmam hacım yaaanii :twisted:
Katılıyorum bro :twisted: :mrgreen:

Cube demiş ki:
ben çok samimi dostlarıma sevgilim aşkım diyorum :D duyanlar mal mal bakıyor. Hem cinsine ''canım" diyen birine hemen "homo" diye nitelendiriliyor. Bromance olmasamda anlarım nasıl olduğunu :D
zaten bunu anlamayanlar tanıdıklarıyla bir çıkar için takılanlardır bir tartışmada ipleri koparacak kişilerdir. Artık başkalarına göre yaşamak insanları bunaltmaya başladı. 1 senedir millete takmıyorum gayette güzel tavsie ederim :beer: :popcorn:
Wow

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Respect demiş ki:
Prada demiş ki:
Waaaa akımların öncüsü extra :P Benim bromance'm Respect her daim :P
Aşkım benim nasılsın bu gün :D

aşkım demekle olmuyor beraber güneşlenirken elini onun göbişine koyacaksın bebişim biz kemalistle hep öyle yapıyoruz ahahahaha :D

extraloob demiş ki:
Respect demiş ki:
Prada demiş ki:
Waaaa akımların öncüsü extra :P Benim bromance'm Respect her daim :P
Aşkım benim nasılsın bu gün :D

aşkım demekle olmuyor beraber güneşlenirken elini onun göbişine koyacaksın bebişim biz kemalistle hep öyle yapıyoruz ahahahaha :D
Koptum yaruma yav.Göbişine. :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt