Selam Değerli Arkadaşlar
Şu an 48 lvl ım ama 48 lvl a kadarki tüm ama tüm görevleri yaptım yani kesin eminim ama broken paddle görevini alamıyorum bi türlü bilet satıcısı salmai'ye git diyor questte, gidiyorum görevle ilgili bi seçenek yok donwhang'ın demircisine gittim ondada yoq dead ravine görevinide yapmama rağmen alamıyorum bütün görevleri yapmak istiyorum ve yawaş yawaş yapıyorum şu an white spider görevi yapıyorum lütfen yardımcı olabilecek varsa yazabilirmi okuduğunuz için teşekkür ederim :) yardımlarınızı belkiyorum

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Sonuç = Görevle Alakalı Bi Seçenek Yok Maalesef Anlamadım Ne Olduğunu Bi Türlü

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
themayt demiş ki:
selam arkadaşlar
şu an 48 lvl ım ama 48 lvl a kadarki tüm ama tüm görevleri yaptım yani kesin eminim ama broken paddle görevini alamıyorum bi türlü bilet satıcısı salmai'ye git diyor questte, gidiyorum görevle ilgili bi seçenek yok donwhang'ın demircisine gittim ondada yoq dead ravine görevinide yapmama rağmen alamıyorum bütün görevleri yapmak istiyorum ve yawaş yawaş yapıyorum şu an white spider görevi yapıyorum lütfen yardımcı olabilecek varsa yazabilirmi okuduğunuz için teşekkür ederim :) yardımlarınızı belkiyorum oyuna girince foto'da koycam 12 saat oldu daha almadı oyuna yoqsa fotoda koycaktım

Görevi Hatırlayamadım. foto gelsin yardımcı olmaya calışalım.

12 saattir Oyuna giremiyorsan yerinde olsam birdaha girmeye tenezzül bile etmem eekd1

yardımcı olabilecek yokmu arkadaşlar şöyşe şöyle yaparsan düzelir dicek

o görevide yaptım donwhangta bu 2 görev kaldı sadece ama alamıyorum bi türlü

Yukarı Alt