1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Brocade'den Ücretsiz Limited Lifetime Warranty


 1. Kriptex

  Kriptex rank8

  Kayıt:
  19 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  2.458
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  [​IMG]

  Brocade, seçkin IP ürünleri için Limited Lifetime Warranty programını duyurdu.

  Öncü ağ çözümleri sağlıyıcısı, sunduğu hızmetlerden dolayı daha da güvenilir olduğunu ve müşteri memnuniyetini yeni garantisiyle güçlendirdiğini açıkladı

  Brocade,1 Ekim 2009 tarihinden itibaren Brocade FastIron® CX, Brocade FastIron WS, ve Brocade TurboIron® 24X ürünleri* için Brocade Assurance Limited Lifetime Warranty programını ücretsiz olarak sunmaya başladı . Programın özelliği, yedek parça taleplerinin gün içerisinde saat 14:00’dan önce yapılması şartıyla, ertesi gün müşterilere ulaşmasıdır.

  “Müşterilerimize sunmakta olduğumuz yedek parçaların derhal teslim edilmesi garantisi, müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz göstermektedir” ifadelerini kullanan başkan yardımcısı Dan Fairfax, sözlerine şoyle devam etti: “ Müşterilerimize, bu üstün derecede garanti hızmetini sunmaktan son derecede mutluyuz”.

  *Garanti Süresi : Son kullanıcı ürüne sahip oldukça garanti geçerlidir. Urün imali durdurulduğu durumda, Brocade ‘in garanti sorumluluğu ürün kullanım ömrü sonundan itibaren 5 yıl ile sınırlıdır.

  Ayrıntılı bilgi için :

  http://www.brocade.com/assurancewarranty
  http://www.brocade.com/assurance_warranty