tolga sırf yasak diye küfremiyorum sana anneeeeeee olm sakın yapmayın lennnnnnnn alah belanı sesde açıkdı ya manyakmısınıs şöle şeyler koymayın bi dahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Evil or Very Mad :mrgreen:

Mause'nin Sol tusuna basılı tutun ve noktayı nereye götürmek istiyosanız sol tusa basılı tutarak götürün istediiniz yere siyah alanın ustunden gecerek bile gelebilirsiniz ama 2.bölümde GOAL'e tıklanmıyo.

OsKi demiş ki:
tolga sırf yasak diye küfremiyorum sana anneeeeeee olm sakın yapmayın lennnnnnnn alah belanı sesde açıkdı ya manyakmısınıs şöle şeyler koymayın bi dahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Evil or Very Mad :mrgreen:
:mrgreen: Razz heycan olsun dedim pardon Embarassed

sdsng demiş ki:
Mause'nin Sol tusuna basılı tutun ve noktayı nereye götürmek istiyosanız sol tusa basılı tutarak götürün istediiniz yere siyah alanın ustunden gecerek bile gelebilirsiniz ama 2.bölümde GOAL'e tıklanmıyo.

ewet tıklanmıyo 2.bölümde gol sana giriyo demi :mrgreen:

OsKi demiş ki:
xtollgax demiş ki:
OsKi demiş ki:
:mrgreen: Razz heycan olsun dedim pardon Embarassed

:mrgreen: :mrgreen: ya ama hiç aklıma gelmedi öle bşi olcaanı :lolmuch:
Tabi Brıtney Spears İsmini Duyunca ALLAH ALLAH YÜRÜ YAKULUM demiş sende gittin :mrgreen:

A

Anonymous

Guest
Desturrr mesajları okumadan girdim o heeyecanla son ses açık o ne laa donuma isedim Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Yukarı Alt