Merhabalar ismim Serhat, 17 yaşındayım. Bütün Private SRO larda oynadım( mysro ve ecsro vip hariç ). Şuana kadar oynadığım serverların hiç birinde "Aktif Rol" oynayamadım.. Ama 0 dan başlamak için çok geç değil bence :P Tanıdıkça sıcakkanlı ve yardımsever biri olduğumu göreceksiniz.. :thumbsup:

Bugün tombalacıdan eft yolu ile account için parayı yatırmış bulunmaktayım, yarın sabah accountum elimde olur sanırım..

Nick kullanımda olabilir, eğer nick'im "BreakTheLaw" olmaz ise "Alyx" olur...

Build: Pure Str - Pacheon Fire Light

Amacım NWO'a girmek, eğer yer yoksa veya başka bir problemden dolayı giremezsem( ki umarım girebilirim :P ) Herhangi bir türk guildi de olabilir..

Chainsaw demiş ki:
Merhabalar ismim Serhat, 17 yaşındayım. Bütün Private SRO larda oynadım( mysro ve ecsro vip hariç ). Şuana kadar oynadığım serverların hiç birinde "Aktif Rol" oynayamadım.. Ama 0 dan başlamak için çok geç değil bence :P Tanıdıkça sıcakkanlı ve yardımsever biri olduğumu göreceksiniz.. :thumbsup:

Bugün tombalacıdan eft yolu ile account için parayı yatırmış bulunmaktayım, yarın sabah accountum elimde olur sanırım..

Nick kullanımda olabilir, eğer nick'im "BreakTheLaw" olmaz ise "Alyx" olur...

Build: Pure Str - Pacheon Fire Light

Amacım NWO'a girmek, eğer yer yoksa veya başka bir problemden dolayı giremezsem( ki umarım girebilirim :P ) Herhangi bir türk guildi de olabilir..

Şu anda ''NoWayOut'' da sadece ben varım . Herkes ''KraLTurK'' de . Hoşgeldin sefalar getirdin. Spoilere bak

Hiç soldat oynadınmı? Orda Chainsaw adında bi bot vardır hiç sevmem çünkü hep öldürürdü :D

Advance

@Chainsaw
NoWayOut değil KraLTurK'e gel istersen herkes kralturk'te
geldiğinde guilde almamı istiyosan pm Oxygen

h.qeLdin kardeşim.. Zaten 1 tane guild var serverde :P .. NWO dağıldı.. yakında inş. tekrar toparlıcaz.

Yukarı Alt