SIFIR KULLANILMAMIŞ KUTUSUNDA
TLC X-6X 3.5" DOKUNMATİK EKRANLI
ÇİFT SİM KART DESTEKLİ CEP TELEFONU

Bu Multimedya canavarının görünümü ve özellikleri sizi cezbedecek. Telefonun arka tarafında yerleşik 7 Adet 3D Surround Hoparlörü vardır yüksek kalite gümbür gümbür müzik dinleyebilirsiniz, 3.5" Full kalite ekranda tam ekran video izleyebilirsiniz, dokunmatik ekranı sayesinde her işinizi kolayca ekrana dokunarak halledebilirsiniz, metin mesajlarını kalemle yazabilirsiniz, el yazısı notlar tutabilirsiniz, Süper teleskop özelliği sayesinde görüntüyü kendi 16X dijital yakınlaştırmasının yanında optik olarakta tam 6X yakınlaştırabilirsiniz. (Optik yakınlaştırma görüntüyü bozmadan yakınlaştırma yapar) 72 kanal polyphonic melodi çalar, 2 adet önde 1 arkada 1 olmak üzere 2 megapixel kamerası vardır. Bu Multimedya merkezi ile yapabileceklerinizin sınırı sizsiniz. Bu Muhteşem cihazı size çok uygun şartlarla sunuyorum. Dikkatli takip edin sonra nasıl kaçırdım diye üzülmeyin. Alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun. İyi alışverişler...

TEKNİK ÖZELLİKLER :

Ölçüler: 127 x 63 x 16 mm
Ağırlık: 118 g
Renk: Siyah, Gri
Ekran: - 3.5" QVGA, 262,144 Renk
- 320 x 240 pixel
Hafıza: - 64Mb Telefon Hafızası + 256 MB Hediye
- Memory Stick MicroSD TF card 2GB'a kadar destekler.
Şebeke: GSM 900/1800/1900 MHz
Çift Sim Kart Slotu
Bekleme Süresi: 240 ~ 300 saat
Konuşma Süresi: 300 dakika
Kamera: - 2 Adet 2.0 Mega Pixel Kamera
- Digital Zoom 16X
- Optik Zoom 6X (Teleskop'la)
- Video Kayıt
Ek Özellikler: - Yüklü Oyunlar
- Tam Ekran Video
- Polyphonic/MP3 Zil Sesleri
- Yerleşik 7 Adet Hoparlör (Tam bir müzik seti)
- Titreşim
Müzik: - Bluetooth Stereo
- Media Player
- Müzik Tonları
Bağlantı: - Bluetooth wireless
- PC Senkronizasyonu
- USB yedekleme
- USB desteği
Data: Wap , GPRS
Mesajlaşma: SMS, MMS, Ses Kaydetme
Ajanda: Alarm, Hesap Makinesi, Takvim, Görevler, Telefon Defteri
Dil Seçenekleri: English, Chinese, German, Italian, Thai, Vietnamese , Arabian, Portuguese, Spanish, Russian.
PAKET İÇERİĞİ :

TLC X-6X Cep Telefonu

2 x Adet 1800 mAH Pil

USB Data Kablosu

100v ~ 240V Şarj Cihazı

Kullanım Kılavuzu

Hands free kulaklık

256 MB micro SD hafıza kartı

Dokunmatik Ekran Kalemi

Telefon çift sim kartla sorunsuz olarak çalışmaktadır. İki hattınızdanda çağrı alabilirsiniz. Ama sadece aktif ettiğiniz hattan arama yapabilirsiniz. *TEST EDİLMİŞTİR.*

Not : Telefon sadece kontrol amaçlı kutudan çıkarılmıştır. Ekranında tüm jelatinleri durmaktadır. Sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Telefon Unlock edilmiştir Türkiyedeki tüm hatlarla sorunsuz çalışmaktadır ve Telekomünikasyon kurumuna kayıt ettirilmiştir. Alan Arkadaş kesinlikle memnun kalacaktır.

Fiyatı 600 YTL' dir.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
iphone almayacak olsam bu aleti direk alırdım lakin makina telefon değil fotoğraf makinasına telefon özelliği yüklenmiş bir cihaz Razz

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
iyi de başlıkları neden kilitliyorsun.

iphone satışlarına başlaman imkansız be hacım neden dersen şu anda TR de çalıştığı bir operatör yok birisi ile anlaşırsa ancak onları alıp satabilirsin Wink

ya extra bu ipone ne zman bizm hatlarla kullanılcak param kenarda hazır da meret hatları kabul etmior mu ne ise herkes almadior dedin gibi konuşamazsın dior bazılrda kırdırormuş ama bazende çalışmama ihtimali warmış yani kırdırman boşa gider diorlar ne yapmalı nezm olur acep ya kahvekeyfi

Jigsaw

Aileden
Battı mı niye sattın şimdi Brano ceğizi.. Ben de ablam aracılığıyla aldırcaktım sana zamanında yolladığım yerden. Ronin bunu kullanıyosa hayırsızdır dedim bi kaç sene daha D600 ümü kullanayım neyime yetmiyor dedim. :)

Şu anda Iphone kullanıyorum ben. Jiggsawada gösterdim webcamden.

Bende Qbox diye bir alet var ve yaklaşık 250 ye yakın uyumlu olduğu kablo ve sürümleri mevcut onun aracılığıyla telefonu kırdım. Hatta Türkçe bile yaptım Razz Ama Türkçe fontlat gözükmüyo :lol:

Jigsaw

Aileden
Ronin demiş ki:
Şu anda Iphone kullanıyorum ben. Jiggsawada gösterdim webcamden.

Bende Qbox diye bir alet var ve yaklaşık 250 ye yakın uyumlu olduğu kablo ve sürümleri mevcut onun aracılığıyla telefonu kırdım. Hatta Türkçe bile yaptım Razz Ama Türkçe fontlat gözükmüyo :lol:
Hem de ne gösterdin.. :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
iphone hangi kartlı ile kullanıyorsun ron, nereden ve kaça aldın ?

ronin bu telefonun markası ve modeli ne? ve türkiyede Bulunuyormu? araştırdım bulamadım :S

Yukarı Alt