Server
Flora
Takımı
Galatasaray
öncelikle geçmiş olsun sux iteme +1 basarken bile silah yok olabiliyor milyonda bir ihtimal bile olsa veya +9 bir itemle thief giydiniz hunter sizi kesti silahınız yere düşebiliyor :lolmuch: :mrgreen: :lolmuch:

çok adamlardan öyle silah topladık heyy gidi günler gey :mrgreen:

Ben ss aldım ilk sayfada görbilirsiniz.Bugün arkadaş glavie block basarken (blue) phy attack %0 olmuş.Ama sevinçliyim yaklaşık 20 stone sonra crt 2 den bi anda 12 cıktı.İçimden tekrar bas sesleri gelmesine rağmen crt 14 olabileceğini aklımdan cıkardım. :lolmuch:

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

gEo

rank8
daha önce birkaç topicte daha geçimişti bu konu güzel itemlerinize %10 luk taş basın ki oda çözüm deil genede risk taşıo. sana geçmiş olsun ama crt 12 görmüşse silah büraz uğraş gene yaparsın eski haline döner yada diğer özellikleri de kötüyse %30 /35 lik taşlar bas bazende özellikleri artabilio . şans işi

ilker98 demiş ki:
LibLibi demiş ki:
bendede oLmustu 72+8 Swordda int basarken crt 14den 2 oLmustu .. Confused
nese char zaten hackLendi sonra :lol:
ama gecen de crt basarken crt 6 dan 9 oLdu Int de 2 den 5 oLdu :mrgreen:
Yanlışın war kardeş + basmakla crt yada herhangi bişe düşmez

Silahların % değerleri + basarken düşebilir.Ama blue basarken silah için en önemli unsurların düşme olayını ilk defa gördüm.Bu olay 2 hafta önceki updateden sonra dahada ön plana cıktı.Blue basarken hep blue değerleri düşerdi ama ne hikmetse artık % değerlerde düşmesi daha sık rastlanır oldu

sro bu herşey oluyo br 16 kalkana ciritical parry raito basarken br 18 yaptım arkadaş br 20 yaptığı kalkana str basarken 10a düştü mesela

arkadaım o olay çoktan beri vardı 100%20 yada 100%30 basarsan genelde oluyor onun için 10 luk bas hep ben bikere 30 bastım str stone mag 0 düştü :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
aeq demiş ki:
bnmde çok önceden başıma gelmişti böyle bir olay. yapman gereken sadece %10 luk taşları kullanmak. riski azaltır en azından.
+1

Çok üzüldüm. Bu crit çok ilginç valla, basıyosun basıyosun 2'nin üstüne çıkmıyo sonra hoop 13-14 oluyor.. Confused

Yukarı Alt