Mavi Reyiz demiş ki:
modern diyor hacım. fena listede değil.
fena liste değil demek le içinde güzel oyunlarda var demek istiyorsunda bir elin parmak sayısını geçmez. + Liste sıralaması en iyi 25 oyun değil sağlam oyun sırası olarak yapılmış bir top list ama gel görkü :D bioshock 1. sırada takip edenler half life 2 ile Skyrim hadi skyrim neysede yeri uygun bence skyrime.

Max Payne 3 - Darksiders 2 - Prototype 2 yeni çıktı diye listeye koymamışlarsa onların yazarlığına bip :P

Mavi Reyiz demiş ki:
bioshock 10m e yakın satılmış bir oyun. Max payne 3 gibi bir oyun bile bu kadar satamadı :P Bu sebep den olacak ki listenin başını çekmiş http://www.merlininkazani.com/Bioshock_ ... 692p1.html
eğer öyle bir kanıları varsa çok IGN ye bir kez daha gıçık oldum satışa göre top list mi yapılır -.-" wow u koysalardı Bioshock dan daha çok sattığı aşikar sonuçta wowda bilgisayar oyunu wow u geçtim diablo 3 gerçi bunlarda ilk sıraya girseydi yine gıçıklaşırdım.

xtollgax demiş ki:
Mavi Reyiz demiş ki:
fena liste değil demek le içinde güzel oyunlarda var demek istiyorsunda bir elin parmak sayısını geçmez. + Liste sıralaması en iyi 25 oyun değil sağlam oyun sırası olarak yapılmış bir top list ama gel görkü :D bioshock 1. sırada takip edenler half life 2 ile Skyrim hadi skyrim neysede yeri uygun bence skyrime.

Max Payne 3 - Darksiders 2 - Prototype 2 yeni çıktı diye listeye koymamışlarsa onların yazarlığına bip :P
Hacım o saydığın oyunların hepsinde çeşitli hatalar mevcut, mesela max payne 3 oynadın mı bilmiyorum ama max payne serisine göre çok vasat bi seneryosu vardı. Ne bileyim oynanabilirliği yoktu ki yanlış hatırlamıyorsam neredeyse 30gb'ye yaklaşıyordu boyutu. Darksiders 2 içinde geçerli, ilkine göre vasat olmasa da ilkiyle hemen hemen aynıydı, herhangi bir geliştirme yapma çabasına girmemişler, bu liste anladığım kadarıyla satışlara göre sıralamış, Oyun hakkında ki yorumlardan ziyade. Prototype 2 oynama fırsatım gerçekten olmadı. Fakat görüşündür, haklısındır.

xtollgax demiş ki:
Mavi Reyiz demiş ki:
bioshock 10m e yakın satılmış bir oyun. Max payne 3 gibi bir oyun bile bu kadar satamadı :P Bu sebep den olacak ki listenin başını çekmiş http://www.merlininkazani.com/Bioshock_ ... 692p1.html
eğer öyle bir kanıları varsa çok IGN ye bir kez daha gıçık oldum satışa göre top list mi yapılır -.-" wow u koysalardı Bioshock dan daha çok sattığı aşikar sonuçta wowda bilgisayar oyunu wow u geçtim diablo 3 gerçi bunlarda ilk sıraya girseydi yine gıçıklaşırdım.
Hacım, evet haklısın satışa göre top list yapmak saçmalıktan ibaret. Listede ki hemen hemen her oyunu oynadım, beğenmediğim çıkmadı.

xtollgax demiş ki:
Mavi Reyiz demiş ki:

DARKSİDERS 2 yi o listeye koymayan yazarın yaptığı gider anca hoşuma gider :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Satışlara göre sıralansaydı cod birinciliği çekerdi.Sanırım viral reklam yapmak için böyle bir girişimde bulunmuşlar

Kemalist demiş ki:
Satışlara göre sıralansaydı cod birinciliği çekerdi.Sanırım viral reklam yapmak için böyle bir girişimde bulunmuşlar
Evet hacım haklısın, cod hiç aklıma gelmemişti, yanlış hatırlamıyorsam da zaten codmw3 satışa çıktığı ilk gün 6.5m satmıştı.

Yukarı Alt