StarkDrache

Bilgiliyim
92aykut demiş ki:
poseiodan da yeni charımı kasarken chat klasöründe böyle bir global yazı gördüm !!! duyduğuma göre bunları söylemeleri için oyun parası falan alıyorlarmış Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
,
Bunlar HEr SErverde olmakta ama artık onları ciddiye almmaya bak Bir söz Vardır ;

S*kilen Pehlivan Güreşe Doymazmış. !
Anca Böyle Global Flan Laf Atarlar gerçek hayatta Kaybederler. Tarihde Bnn Bir Çok Örneği Var Exclamation

Bu dünyanın bide öbür tarafı var orda yanarak verirler bu yazdıklarının bedelini !

A

Anonymous

Guest
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

evet sanirim bu globaller her serverde var

Tibette de yapiyorlar.

onlar allahin bizim icin herseyden önemli oldugunu biliyrlar

ve en iyi bu sekilde sinir edeceklerinide biliyorlar

ögrenmisler Turkcesini ve yaziyolar
sadece GICIK vermek moral bozmak ve sinir etmek amaclari.

biz nekadar uzerlerine gidersek onlar okadar mutlu olur ve devam eder.

dikkate almazsakda onlar deli olur bence.

bunları yazanlar her serverda var ve çoğu alman ve neo nazi, yabancıların alayından nefret ediyolar ve çoğu şişko sivilceli, bütün gün botu ilzeyen asosyaller bence :mrgreen:

Persia da Pimplamp _Wind _Water fln var
Oasistede var onlar ama charları sattılar
Harbi şerefsiz köpekler

Liu

rank8
bir ay once gordum bole bı global adamı dh da yakaladım arkasında bı daldım 64+ bende 67 lvl ım bı daldım geberttım adamı katıllıgıne de olsa sora ıkı defa daha ole yaptım elıme bısıy gecmedı ama olsun sınırımı cıkardım gene ya

ewet arkadaşlar 2 tane p*ç böyle global atığ duruyo gıcığıma gidio geçen yakaladım ii bi ks yaptım :lol:

Bellatrix

Öğreniyorum
StarkDrache demiş ki:
92aykut demiş ki:
poseiodan da yeni charımı kasarken chat klasöründe böyle bir global yazı gördüm !!! duyduğuma göre bunları söylemeleri için oyun parası falan alıyorlarmış Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
,
Bunlar HEr SErverde olmakta ama artık onları ciddiye almmaya bak Bir söz Vardır ;

S*kilen Pehlivan Güreşe Doymazmış. !
Anca Böyle Global Flan Laf Atarlar gerçek hayatta Kaybederler. Tarihde Bnn Bir Çok Örneği Var Exclamation
dediğin doğru kardeş bunlar böyle küfür eden 2 kişi küfür etme sebebleri türklerin bunlaru her bulduğu yerde kesmeleri bunları artık fazla takanda yok extraokk

benı bu konuda kımse susturmasın a* o*cocuu guna baksana ne dıo lan o o adam posedion damı car acıcam adrese gelsın ı*ne o*o*p* ya baKsana

Bismillah.Allahım bu ne yaa.Ne oldugunu bilmio desem nerden Allah oldugunu bilio.Bu adamlar pvp kaybedince aglyomus ole bi video vardı ama knight kaybedio.Bide hiçbir turkun günahını almiyim ama bunu yapan turkler varmıs die duydum.Para için allahlarını atamızı satan ser..sizler varmış.

Jigsaw

Aileden
sw1ss demiş ki:
Persia da Pimplamp _Wind _Water fln var
Oasistede var onlar ama charları sattılar
Harbi şerefsiz köpekler
_Wind'i çok severdim ben hayal kırıklığına uğradım charların ID PW'sini bilirdik o derece yani. Önceleri Fvck Turks (Except Jigsaw) falan yapardı. Yazma derdim sonra DistructionZ'ı kurdu paso Anti-Turkey grant nameler falan soğudum ben de. İyi birine benziyodu. O PimpSlap tam pislik ama aynı guildde bulunduydum hiç kasmamıştı zaten adi. _Water da gıcık olduğu her Türke PK oluyor. İyi ki de bi LVL 80 %99 dayadı. Hemen her şeye PK!

Yukarı Alt