Bu ürün konsept, biraz araştırma sonucunda satılmadığını öğrendim.
Şansına küs Jiggy. :P

Jigsaw

Aileden
skillroad demiş ki:
Bu ürün konsept, biraz araştırma sonucunda satılmadığını öğrendim.
Şansına küs Jiggy. :P
Pratik ürünleri severim her zaman canımcım. :P

Bkz.

Birinin yanağını, göğsünü, sırt derisini kaldırmak için ideal bir ürün fakat arkadan yaklaşmayı gerektiriyor. Pençe avuç içini korumak için aşağı doğru uzanan bir metal plakaya sahip. Gördüğün gibi çok hoş bir ürün ve hangi el yumruk atmak için kullanılıyorsa diğer ele takılarak iş görebilir. Fakat avuç içini koruyan kısım kumaş olduğundan elde 4 tane delik açılması muhtemel.

tiger_claws.jpg

Bu ürün ilk bakışta güzel gözüküyor fakat yanlış açıyla pençe atılırsa ve karşıdaki kişi deneyimliyse eline bastırarak bileğini kırabilir.

Bu tür göze hitap eden, tehlikeli gözüken neredeyse tüm kesici, delici aletler önemli dezavantajlara sahiptir.

Halbuki resimde gözüken mutfak bıçağı tüm bu ürünlerden daha kullanışlı. Dikkat ederseniz bıçağın uç kısmı iki taraftan da eğik, yani bıçağın sırtı dümdüz ilerlemiyor. Bu da saplamayı çok kolaylaştırıyor. Hatta ben olsam uç kısmı çift taraflı bilerim ki sollu sağlı savurmalarla kesikler atabileyim. Bir bıçak kadar pratik bir kesici alet yoktur.

Mutfak bıçağı değil de, ekmek bıçağı iş görür. Lakin bunlar her zaman tercihimdir. (Muştan her zaman yanında. :)
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt