Adamın başka videosu sen anla diye koymuyorum zaten millet izlesin diye koyuyorum ayrıca aynı video deil saçma saçma muhabbet açma

LoL__? demiş ki:
Adamın başka videosu sen anla diye koymuyorum zaten millet izlesin diye koyuyorum ayrıca aynı video deil saçma saçma muhabbet açma
bende biyorum farklı video olgunu ama adam aynı adam ne hacet var aynı adamı bi daha gostermeye Confused

Maksat adamı gösterme k değil arkadaşıom maksat bowun gücünü göstermek

-Resim Silinmiş.

sence güzel kardesim su seti giyen adam sağlam olmaz mı?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ray_jovan demiş ki:
-Resim Silinmiş.

Kardeşm algılama problemimi var adam sun set giyiyo diye wideosunu koyamıcakmıyım çok saçma konuşuyosun giyer giyer sonrada herkezi keser geçer bende onu gostermek istiyorum hay allahım ya tamam su bşi demicem

LoL__? demiş ki:
Ray_jovan demiş ki:
-Resim Silinmiş.

Kardeşm algılama problemimi var adam sun set giyiyo diye wideosunu koyamıcakmıyım çok saçma konuşuyosun giyer giyer sonrada herkezi keser geçer bende onu gostermek istiyorum hay allahım ya tamam su bşi demicem
gecen seferde diger ardaş adamın ne kadar güçlü oldugugunu vurgulamıştı bene diyotum ki aynı adamı neden 2 kez vurgulama yapıyorsunuz ben sana neden video koydun demiyorum baska bi adam koy amen na seve seve izleyelim gerek yok yani böyle şeylere

oyyy oy adamını yiyim banane adamdan ben bpwmen çarın gücünü wurguluyorm

off yeter be konu açarken sendenmi izin alıcam ben susuyom sende SUS

Youtubeda nedense TONLARCA benim bilgidim bowman var yaa.Undutchanble,bu,Kasstrol,Bowmaster..........Ama bu kdr param olsa bende alirim bu setleri .Updateden sonra bowmaın gucu okey ama updateden onceki hatta coooook onceki cold glavie saygıııı!!

Yukarı Alt