Beyler 58 lvl charım var(Bowman).Charımın buildi Peacheon-Lightning-Fire MAXTIR.Sizce Lightning i kapayım forceyimi dönsem,yoksa bu buildden şaşmayımmı?

Ps:Pvpleri çok seviyorum,Defans olsun istiyorum,Attack`da düşük olmasın istiyorum...

bu buildden şaşma.. force teketekte seni göklere çıkardıgı gibi yerin dibinede oturtur..(resist ihtimalleri) sağlam olmak istiyorsan 100 pac 100 fire 100 light şaşma... serverlara gir oyunu bilen adamlar bu yapılandırmadan gider..

Gameworld

Bilgiliyim
Fire force bow dan şaşma derim.Çünkü force atack vercek sana itemlerde sağlam oldumu tmm.(bide farm yapıp coldada verirsen coşarsın)

Bow char için en sağlam build Pacheon/Fire/Cold'dur. Fire sayesinde güçlü demage'ler vurabilir, Cold sayesinde de defansını arttırabilirsin. Ama ben drug'lara gold yetiştiremem.Benim charım fırtına gibi olmalı diyorsan,buildin güzel...Ama Pacheon/Fire/Cold'u da bi düşün derim ! :thumbsup:

100Fire
100Cold
100 Pach. tek geçerim.
Hem az damage yersin hemde fazla damage vurursun.
Hızlı koşma eksiğini para ile kapatırsın :wink1:

bence cold aç ligth kapa 80 lvda demonla vs atarsin :d ama demon kesmek için değil sadece :D

Beyler hiç gerek yok böle tartışmalara birazcık geleceği düşünün derşm ben sizlere.
Şimdi bana burdan bi kaç arkadaşımız çıkışabilir geleceğe bakma bu zamana bak diyebilirler.
Onları anlayışla karşılıyorum ama bu söylediklerimden sonra fikirlerini değiştirebileceklerini umuyorum :wink1:

------Gelelim Konumuza-------
Şuan biliosununzki 100 Lvl sınırı var ve sen bu sınırda 3 tane masterini 100 lvl yapabilirsin.
Çünkü Masterimiz 300 lvl ve bu hiç değişmeyecek bunu biliyorsunuz.

Şuanki Maximum level sınırlaması 140 ama bazıları 150 son sınır olacağını söylüyor.
Bunu bilemeyiz....
140 geldi diye düşünelim masterymiz gene 300 olacak....
Senin o açtığın yan buildi ( Cold , Force) 20 lvla düşürmen gerekecek.
Yani bir bowcunun 140 LvL daki son durumu 140 Pac/140 Fire/20 Cold,Light olacak.
O açtığın yan buildin hiç bir değeri olmayacak.Sadece Pacheon / Fire / ideal olarak Cold şeklinde kalacak.

Sonuç olarak ben diyorumki;
1.Geleceğini düşünerek yol al
2.İlerde sadece 2 master kullanılacak
3.Cold Forcenin ilerde hiç bir değeri kalmayacak
4.Light açarsan şimdiden hızlı kasılır ilerdede 0 a çekip cold 20 yaparsın Snowu Kullanmak için.

NOT: Şuanki ideal Bow Build 100 Pacheon / 100 Fire / 100 Cold DUAL IMBUE

Benim düşüncem bu gayetde doğru bir fikir bence.Aksini düşünenler bir daha düşünsünler derim. :coffee:

doruQue demiş ki:
bu buildden şaşma.. force teketekte seni göklere çıkardıgı gibi yerin dibinede oturtur..(resist ihtimalleri) sağlam olmak istiyorsan 100 pac 100 fire 100 light şaşma... serverlara gir oyunu bilen adamlar bu yapılandırmadan gider..
tecrübe konuştu :wink1:

Beyler Ben Çok İyi Biliyorum Bowları Bow Fire Light İtemlerin 4 4 Lük Yap Yatıramaz Kimse İsterlerse Karşında Force Buildi Olsun Örnek (Phipeng 98+7 Glavie Elinde) Onun Buildi Glavie Fire Force Karşıma Geçiyor İndiremiyor Vigor Kullanmiyorum O Sabaha Kadar Vursa Yatıramaz :) En Güzeli Bow Fire Light

Yukarı Alt